Chceš mít svojí svatbu originální a nezapomenutelnou? Máme tu pro tebe pár tipů na skvělá místa. Každé má svoje kouzlo…

1. Okouzlující. Dechberoucí. Stylové. Domácké. Uvolněné. Plné vína a vůně prosluněných vinic. Nech se okouzlit Vinařstvím Sonberk. Mozaika unikátního místa, jedinečné vinice, vinařské tradice, skvělých hroznů a vína. Vinice Somberk byla založena ve 13. století a výhled z jejího vršku na Pálavu okouzlí každého.

Svatba 4

2. Ať už jsi na greenu jako doma nebo vůbec ne, tohle prostě chceš. Ano si můžete říci pod širým nebem nebo v prostorách hotelu. A okolí, posuď sama/posuď sám, je svěží, vzdušné, nesvazující… Nakoukni a okamžitě propadneš. Golf hotel Kořenec.

obrad

 

3. Slovo romantika dostává své obrysy s touto krásou. Slovácká svatba jak se patří v prostředí Bukovanského mlýna. Pokud tě tato nádhera očarovala stejně jako nás, pospěš si s rezervací, na rok 2015 už mají úplně plno.

fotogalerie01

 

4. Aby těch mlýnů nebylo málo, přesuneme se teď směrem na sever a vychutnáme si atmosféru Porčova mlýna. Porčův mlýn se nachází v Býkovicích a kromě správného mlýnského kola zde najdeš oázu klidu uprostřed přírody.

dsc_1393

 

5. Jestli je u tebe vínečko na seznamu věcí, které tě baví, mrkni na náš další tip. Penzion Úvaly, konkrétně Villa Daniela nabízí veškerý komfort i těm nejnáročnějším. Podívej se, jaký komfort nabízí.

vinny-sklep-v-uvalech-2

6. Klid venkova, komfort města. Vše na jednom místě, krásné moderní prostředí. Kombinace tolik žádané destinace brněnské přehrady a nejvyššího komfortu. Ano, hádáš dobře. Maximus resort v celé své kráse se představuje.

maximus-resort-hotel-plny-zazitku-u-brnenske-prehrady

7. Jednoznačně nejluxusnější svatba a nezapomenutelná párty v centru Brna? Barceló Brno Palace Hotel k vašim službám :). Kombinace luxusu a stylu. Už jsi někdy byla/byl nakouknout do sklípku hotelu?

hall-hotel-barcelo-brno-palace21-75604

8. Luxus a pohoda na golfu 2. Zeleň a pohoda na Golf Brno Kaskáda. Resort 9 km severně od Brna v kouzelném údolí mezi městem Kuřim  obcí Jinačovice nabízé komplexní zázení pro pobyt, kongres, golf a samozřejmě svatbu.

golf-brno-kaskada_047373_full

9. Svatba v hotelu Santander? Ano! Hotel získal bronzovou příčku v soutěži místo roku. Pokud by měl tvůj svatební den být plný romantiky a klidu, pak se nech okouzlit tímto malebným hotelem a jeho zahradou.

uvod2

 

10. Vinařství Nosreti je středně velké rodinné vinařství v Zaječí. Je lemováno vinicemi, sluncem, vůní hroznů. Ochutnej…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napadají tě další tipy na skvělá svatební místa? Dej nám vědět do diskuze.