BARVY,STYLY,BARVY

Termín a místo vymyšlené! A co teď? Teď z vlastní zkušenosti doporučuju věnovat se barvám. Tedy pokud chceš mít svatbu v nějakém stylu a barevném ladění. Ano, je to sice jen nějaký trend a někdo to může považovat za zbytečné a svým způsobem snobské… Ale když si to tak vezmeš, jsme teď všichni pravděpodobně ve věku, kdy i naši kamarádi v okolí se berou. Spousta svatebčanů u jiných kamarádů můžou být i na tvojí svatbě a všechen ten kolotoč svateb splývá v jednou. Pokud se na tvojí svatbě někdo ale velice společensky neunaví, nikdo už si nebude pamatovat, jestli jste měli dort vanilkový a na předkrm šunkovou rolku s křenem. Naopak, pokud si svatbu vyladíš do retra, provanc, nebo třeba star wars, nikdo na to určitě nezapomene!

5175169_720

U nás jsme šli na to prakticky. Moje oblíbená barva, partnerova oblíbená barva. A vyšla z toho kombinace růžovo zelená J V tomto duchu jsem ladila celou svatbu, nenucený dress code svatebčanů apod. Nejdůležitější je upřesnit si i odstín. Mě se, bohužel, sešlo několik odstínů zelené. Bohužel, i toto hrozí při objednávání přes internet.

Čím víc, tím líp! Ano, u barevných dekorací se nemusíš bát, že by jich bylo hodně. Ne, že bych byla vyznavatelka nevkusu nebo přeplácanosti, ale věř, že do poslední chvíle, pokud si budeš vymýšlet svatební dekorace sama, jak svatební výzdoba bude vypadat naživo. Já si třeba dělala aranžmá doma a byla to docela hrůza. V restauraci to vypadalo báječně. No a proč radši o trochu víc dekorací, než míň? Nevěsta se nebude stresovat, že tabule bude prázdná, že něco chybí a na poslední chvíli už nic nesežene. Odebrat můžeš vždycky ;) Z dekorací, které nepoužiješ téměř vše můžeš využít i po svatbě. Svatební ubrousky na zabalení svačiny pro manžela, balónky na oslavu narozenin budoucího potomka, rekvizity z foto koutku na budoucí párty a barevné dekorační kamínky…ty ti, pokud budeš mít mezi svatebčany aspoň jedno dítě, vyluxuje a odnese si domů jako suvenýr.  Pokud ale nechceš vyhazovat peníze za něco, co pak nevyužiješ,  doporučuju poradit se s nějakou kamarádkou, co už má svatbu za sebou, aby ti poradila ze své vlastní zkušenosti, co je potřeba, a co už je nadbytek. J Tak přeji pěkné zařizování! Ať si nastávající říká, co chce, ladění dekorací do stylu je na tom ta nejlepší zábava!

42207151_720

 

 

vytvořila Jolana