Lámete si hlavu jakými laskominami potěšit vaše svatební hosty ve sladkém koutku? Muffiny i koláče už jsou nuda? Přichází sladké a lehké makronky! 

Když jsme poprvé ochutnali tento lehoučký francouzký dezert, který se nám rozplynul na jazyku, byla to láska na první pohled. Teda pardon, na první ochutnání. Makronky jsou slaďoučké sněhové pusinky slepené krémem nebo marmeládou. Jsou charakteristické svou vláčnou a nadýchanou  konzistencí. Jejich nepřeberné množství příchutí je dělá nesmírně variabilními, jelikož je možné je vyrobit a sladit do barev či tematiky vaší svatby. Mezi tradiční příchutě patří malinová a čokoládová, ovšem kreativitě a fantazii se meze nekladou.

Pokud jste se s makronkami ještě neměli tu čest setkat, tak neváhejte. Věřte nám, jsou boží a po prvním ochutnání nebudete chtít jinak. Můžete se je vyrobit i doma a klidně zaexperimentovat s příchutěmi. V případě, že si s jejich přípravou nevíte rady, svěřte tuto starost do rukou profesionálů. I oni je pro vás určitě vyrobí s láskou.

Zdroj foto: Pinterest.com