Jsme Bridee, myslím, že už netřeba dlouze představovat. Jsme tady pro vás, chceme být s vámi, vědět, jak se máte a co je u vás nového. Být s vámi, prostě jen tak. A pokud si nás vyberete jako pravou ruku pro organizaci vaší svatby, bude mám ctí.

Jak vlastně Bridee vznikly? A kdo Bridee jsou?

Asi každého těší, když může někomu pomoci. Nás to těší nesmírně. A tak jsme se jednoho dne rozhodly, že vám chceme přinášet  radost a pomůžeme vám s organizací svatby, jak nejlépe dovedeme. Přemýšleli jsme nad tím, že pokud někomu věříme, je to někdo blízký, rodina, kamarád, kamarádka. Jim bychom svěřili tajemství, trápení, důležitý úkol. Přirozeně i pomoc při zařizování svatby. Zároveň jsme si ale řekli, že právě tito lidé by s vámi měli v tento den oslavovat, bavit se. A tak vznikl nápad Bridee, svatebních kamarádek. Fajn holek, se kterými se nejprve seznámíte, abyste zjistili, jestli jsou vaše krevní skupina a jestli jim svěříte svůj svatební den. Setkat se můžete kdekoliv vás napadne, na obědě, v posilovně, v muzeu, v přírodě. Na příjemném místě, kde budete mít čas a klid se poznat. První neformální schůzka samozřejmě není podmínkou, ale napoví vám asi více, než uhlazená schůzka v kanceláři.

Možností kam s Bridee vyrazit, je nespočet. Bridee jsou pro každou legraci. Na svém webu také budou sdílet aktuální informace o tom, kde je můžete právě potkat. Poznáte je lehce. Budou to ty nejusměvavější slečny široko daleko!

A kdo jsou Bridee? Jsou to šikovné slečny, každá jiná a přesto stejná. Milují styl, krásné věci, jsou trošku zasněné romantičky, trošku realistky. Milují sport, filmové premiéry, ranní rosu, západy slunce, dobré jídlo. Milují život. A už se nemůžou dočkat na společné zážitky.

A vaše svatba? Bude přesně taková, jako vy. Přesně taková jako ve vašich snech a představách. Protože ji vytvoříte společně s vaší kamarádkou. Svatební kamarádkou Bridee.

Těšíme se na vás!