Bridee tým

Jsme Bridee, svatební kamarádky. Jsme tým veselých, šikovných, milých holek. Každá jsme jiná, některá víc intelektuálka, jiná zase víc bláznivá. Co nás spojuje? Milujeme svatby, krásné věci, společnost, design, dobrodružství. Jsme empatické, docela dost mluvíme, ale ještě raději nasloucháme. Obklopujeme se bezva profesionály z celého svatebního světa. Chceme tobě a tvé polovičce vyladit svatbu do sebemenšího detailu. Chceme, aby ti s námi bylo božsky. Chceme, aby jsi nám důvěřovala. Chceme být jako ty. Chceme s tebou tvoji svatbu prožít.

12212309_1061404343894539_1545311411_n
Jarka
Miluji krásné věci, společnost, mou rodinu a zábavu. Miluji život. Jsem puntičkářka, v mnoha věcech nekompromisní perfekcionistka. V autě si hlasitě zpívám. Jsem šťastná, když jsou lidé kolem mě šťastní. Miluji nakupovaní. Svatby mě obklopují už delší dobu a prožívám je všechny, jako své vlastní. Tu svoji jsem ale doposud ještě nestihla. :) Jsem duší celého týmu Bridee a mým přáním je, abyste si nás zamilovali tak, že se s námi budete chtít vídat i po svatbě.Hodně lásky!
Markéta
Markéta
Moje svatba bude plná přátel a rodiny, smíchu, barev a zábavy. Žádné konvence. Jaká jsem? Mám ráda svůj organizovaný chaos a nebojím se práce. Stále pomáhám lidem okolo sebe. Jsem spokojená a šťastná když lidé okolo mě jsou spokojeni a šťastní. Přesto že jsem „holka do světa“ uznávám tradiční hodnoty jako je láska, rodina, věrnost manželství. A na vaší svatbě si s vámi ráda dám svíčkovou s pěti.
Mirka
Mirka
Mám ráda klasickou eleganci a mám smysl pro detail. Krása je pro mě spojení pohádkové princezny s trochou punku. Jsem nenapravitelná romantička, ale nesnáším nudu. Každý den se oblékám jinak, ale na kávu chodím na stejná místa. Nějakou dobu jsem strávila v USA, kde jsem se také poprvé setkala se svatbami. Od té doby jsou se mnou (občas i víc, než srdce dovolí). Při přípravě svatby budu vaší pravou rukou. Na levé už máte prstýnek.
Tereza
Tereza
Jsem veselá, přátelská​,​ milá a hravá, občas trošku blázen, ale to jen​ podporuje mojí obrovskou fantazii a ​pomáhá mi realizovat nové a neotřelé nápady. Řídím se heslem „nic není nemožné“, tak i vám dokážu vyplnit jakákoliv přání a požadavky. Miluji tvoření všeho druhu, ráda dělám lidem radost ​a plánovat svatby jsem chtěla už jako malá. Pomoct vám vytvořit svatbu snů je pro mě obrovská čest a proto slibuji, že si dám opravdu záležet.
Kristýna
Kristýna
Jsem máma od dvou krásných dětí a žena jednoho skvělého muže. Naše svatba byla plná lásky. A pak ještě lásky a lásky. Jsem diplomat a je ve mně trochu extravagance i uhlazenosti, praštěné holky i seriozní dámy. Všechny věci, které dělám, dělám se stoprocentním nadšením. Dokážu naslouchat a ráda splním každé vaše přání. Protože plnit přání lidí kolem, mě dělá šťastnou. Tak mě nešetřete! :)
Jolana
Ještě nedávno byste nenašli víc společenského, aktivního a praštěného člověk než jsem já. Pořádání tematických i spontánních akcí s mými přáteli bylo pro mě na prvním místě. Zábava a pohodová atmosféra. Hlavně, že se všichni dobře baví, aby bylo na stará kolena na co vzpomínat! V okamžiku, kdy jsem se dozvěděla, že budu máma, se můj život otočil o 180 stupňů a v objevování tradičních hodnot jsem našla další svůj koníček. Nyní už i já mám svůj velký den za sebou a chtěla bych se s Vámi podělit o svoje zkušenosti, rady, tipy a nápady. Ve spojení tradic s nekonvenčními prvky dokážu vždy vymyslet něco nového. Všem nevěstám přeji, aby ten Váš velký den byl nezapomenutelný!