Nikdy jsem neměla v oblibě balet. Tedy, abyste mě nerozuměli špatně, nikdy jsem nepatřila mezi ty malé holčičky, které sní, že jednou budou slavné baleríny. Ale vždy jsem je obdivovala. Rada jsem sledovala taneční filmy, ve kterých se objevovaly baletky. Vždy jsem obdivovala jak to všechno dokáží a kolik tvrdé práce do toho vkládají. Ale to, co mě na nich fascinovalo ještě víc byl jejich styl oblékání.

dolly sukne

A nyní se tento jejich okouzlující styl dostal i na český trh. A stal se hitem. Máme tu značku PoshMe, která nabízí baletní sukýnky a dělá z nich kousky oblečení, které se dají nosit i v běžných situacích, nejen do tanečních.

poshme

Prostřednictvím jejich internetového obchodu se můžeme setkat s dalšími zajímavými kousky. Můžeme se vrátit zpět do našeho dětství, cítit se jako v pohádce. Ponořit se do květinových vzorů, krajkových materiálů nebo se změnit v retro lady. Z jejich oblečení cítit originalitu a exkluzivitu. A co je pro nás ženy perfektní, podtrhávají naši ženskost.

Je to styl, který si získal množství fanoušků. A my se jim nedivíme. Získal si i nás.

poshme

Tato značka nám nepřináší jen kousky na denní nošení, ale stejně tak i šaty, které se dají využít na různé společenské události či svatby. V jejich nabídce najdeme dokonce i svatební šaty. A to stále není vše. Protože PoshMe nám přináší i svou kolekci pro děti! Oblečte svou malou družičku do těchto krásných šatiček, a stane se hvězdou vaší svatby! :)

poshme

Prohlédněte si naši galerii a nechte se inspirovat moderními kousky z PoshMe dílny. :) A kdyby se vám některé až tak zalíbily, že jste si prostě při nich řekli „no tohle musím mít“ tak veškeré najdete na jejich internetovém obchodě PoshMe.cz. A pokud se obáváte nákupu přes internet je zde ještě možnost navštívit jejich kamennou prodejnu na ulici Královopolská 19 v Brně. :)