Pro média

Bridee, svatební kamarádka, je nový vítr na trhu svatebních agentur, koordinátorek a agentek. Rozhodly jsme se vyřešit problém snoubenců s nedůvěrou svěřit svoji svatbu, a to jak přípravu a organizaci, tak i režii celého svatebního dne, do rukou jedné, neznámé osoby. Bridee nabízí možnost tým nejprve poznat v různých netradičních situacích a teprve potom se rozhodnout, zda služby využijete.

„Snoubenci častokrát řeší, že by důvěru a moc rozhodování svěřili jen svým nejbližším. Ti se ale přece mají na jejich svatbě bavit, ne řešit organizační věci.“, říká zakladatelka projektu. Tento problém dokresluje i fakt, že podle výzkumu by snoubenci pomoc na svatbě uvítali, ale pokud by se měli rozhodnout mezi profesionálem nebo kamarádkou, raději by volili kamarádku. Jak nevěsty samy uvádějí, nechtějí „koordinátorku“, ale někoho blízkého: „Chci pomoc někoho, kdo zná nás a prostředí, ve kterém se pohybujeme“. „Nenechala bych nikoho cizího, kdo nás nezná, zařizovat naši svatbu“.

Bridee se se snoubenci nejprve sejde a to nikoliv na oficiální schůzce, ale na schůzce zcela uvolněné, kde je cílem se před započetím spolupráce poznat. Stráví spolu jeden den, jedno odpoledne. Program je na dohodě mezi snoubenci a Bridee, mohou například sportovat, jít za kulturou, na večeři nebo třeba do přírody… Zkrátka někam, kde se budou cítit dobře. Tak budou mít prostor se blíže seznámit. Snoubenci se potom sami rozhodnou, zda je Bridee jejich krevní skupina a jestli chtějí svěřit svůj nejdůležitější den právě jí. Tým svatebních kamarádek Bridee je velmi pestrý. Snoubenci mají možnost vybrat si dle medailonku jednu kamarádku Bridee, se kterou den stráví.

„Nečekejte, že vám zkoordinujeme svatbu. Vaši svatbu chceme prožít. Prožít jako osoby vám tak blízké, že si budeme rozumět i beze slov. Chceme vás poznat a stát se vaší nejlepší kamarádkou. Na jeden den, na celý život. Nejsme totiž koordinátorky, ale svatební kamarádky.“, říká Jarka.

 

Více informací:

Jarka Rosenbergová, founder
tel: +420 723 670 236
e-mail: jarka@bridee.cz
www.bridee.cz

 

Logo ke stažení zde.
Fotogalerie ke stažení zde.