O projektu

Bridee, svatební kamarádky jsou milé holky, které baví svatby, láska, krásné věci, život. Tyto slečny nejprve poznáte a teprve potom se rozhodnete, jestli jim svěříte vaši svatbu, váš nejdůležitější den. Nikdo přece nechce, aby do jeho života vstoupil někdo cizí a rozhodoval v tak důležité věci, jako je svatba.

Všechny věci, které dělám, dělám srdcem. Jsem šťastná, když jste šťastní vy. A pokud mohu být nápomocná, je mi ctí. A tak když jsem začala pracovat na tomto projektu, okamžitě jsem propadla tomu pocitu, který přichází, když vám můžeme pomoci k vaší maximální spokojenosti. A není to klišé. Za dobu, co na projektu pracujeme, jste mě svým „děkuji za pomoc“ rozzářili, dojali.

A tak jsme se jednoho dne s týmem skvělých lidí rozhodli, že vám budeme přinášet další a další radost a pomůžeme vám s organizací svatby, jak nejlépe dovedeme. Přemýšleli jsme nad tím, že pokud někomu věříme, je to někdo blízký, rodina, kamarád, kamarádka. Jim bychom svěřili tajemství, trápení, důležitý úkol. Přirozeně i pomoc při zařizování svatby. Zároveň jsme si ale řekli, že právě tito lidé by s vámi měli v tento den oslavovat, bavit se. A tak vznikl nápad Bridee, svatebních kamarádek. Fajn holek, se kterými se nejprve seznámíte, abyste zjistili, jestli jsou vaše krevní skupina a jestli jim svěříte svůj svatební den. Setkat se můžete kdekoliv vás napadne, na obědě, v posilovně, v muzeu, v přírodě. Na příjemném místě, kde budete mít čas a klid se poznat. První neformální schůzka samozřejmě není podmínkou, ale napoví vám asi více, než uhlazená schůzka v kanceláři.

Možností kam s Bridee vyrazit, je nespočet. Bridee jsou pro každou legraci. Na webu také sdílí aktuální informace o tom, kde je můžete právě potkat. Poznáte je lehce. Budou to ty nejusměvavější slečny široko daleko.

A vaše svatba? Bude přesně taková, jako vy. Přesně taková jako ve vašich snech a představách. Protože ji vytvoříte společně s vaší kamarádkou. Svatební kamarádkou Bridee.

1093818_10200355777358633_2138738461_o

Za tým Bridee, s láskou
Jarka

  Jarka Rosenbergová

mail (1)  jarka@bridee.cz