„Co si budeš dávat?“ Znáte to? A nemá to nic společného s jídlem! :) Jinými slovy: „Co si vezmeš na sebe?“

Otázka, která přichází od vašich kamarádek nebo si ji pokládáte sami se založenýma rukama před otevřenou skříní. Ve které, ať koukáte, jak chcete, prostě nic není! Pokud patříte mezi ty, které milují módu, nákupy, design… Pokud patříte mezi ty, které se musí obloukem vyhýbat výlohám oblíbených obchodů, protože zkrátka NEJDE každý den nakupovat… Pokud patříte mezi ty, pro které předevčírem zakoupený kousek byl už včera z módy… Čtěte dál!

Jednoho dne mi jeden můj kamarád vyprávěl o knihovně, kde si nepůjčujete knížky, ale oblečení. Říkala jsem si, to asi není nic pro mě, půjčovat si s někým oblečení… Když jsem na Re:parádu zanedlouho potom narazila, rozhodla jsem se jí věnovat pár minut a kouknout „vo co teda jde“. Dámy, byla jsem okouzlena. Okamžitě. To co na mě dýchlo… Ten styl, elegance, atmosféra. Re:paráda je otevřená skříň vaší nejlepší kamarádky, ze které si můžete půjčit co je libo. Mnohé společného s Bridee, no řekněte! :) A tak to zkrátka chcete. Chcete se u svých nejlepších kamarádek probírat překrásnými kousky svršků, moci si je půjčit a být každý den jiná!

Všechny oblečky z oblečkové knihovny mají svůj styl. Půjčit si můžete šaty, kalhoty, halenky, sukně, sáčka, doplňky, kabelky. Určitě jsem na něco zapomněla :)… půjčit si můžete na co si vzpomenete. S výběrem vám pomohou dvě úžasné dámy Katka a Marki. Re:parádu najdete v Brně na Jaselské ulici 17.

My svatební kamarádky Bridee kamarádíme s Re:parádou! Vezmeme vás tam, jestli chcete :).

Veronika

http://www.reparada.cz/