Jsou dorty a dorty. A jsou setkání a setkání. Dorty a sladkůstky od Susan Cakes se řadí mezi ty neobyčejné. Stejně tak jako Zuzka, jejich tvůrce a duše.

Poprvé jsme se se Susan Cakes setkaly na jednom malém svatebním veletrhu. Okamžitě jsme cítily, že tomu, kdo TOHLE peče, musíme vyjádřit velký obdiv. Je to souhra elegance, designu a krásy. Setkání se Zuzkou bylo velmi příjemné.  Bylo to jedno z těch setkání, po kterých se ještě dlouho usmíváte, nabijí vás energií a vy jste šťastní, že jsou lidé jako ona. Lidé, které jejich práce neuvěřitelně baví a milují ji. A co si budeme povídat, z jejich uměleckých děl to je opravdu znát! Prohlížíte si ty její výtvory a říkáte si, to není možné, že by TOHLE někdo upekl! To nemůže být k jídlu! :) A ono ano! A jak sama Zuzka říká: „Nezakládám si na designu, ale na chuti.“ Vidíte jak to vypadá? A teď si představte, jak to chutná!

Zuzka se svému projektu Susan cakes věnuje už 5 let. Inspirují jí všechny věci kolem ní, má velkou fantazii a tak to jde zkrátka samo. Tedy, samo úplně ne, že :). K velké fantazii potřebujete ještě šikovné ruce, kvalitní ingredience a pečlivá práce. A to všechno Zuzka má. Peče dorty, dorty elegantní, bláznivé, decentní, veselé. A to jak svatební, tak narozeninové. Peče cupcakes, cookies, pusinky, makronky, lízátka, minidonutky, naked cakes, minidortíky, minibábovky, tartaletky, košíčky, koláče… Vybaví vám celý candy bar. Řekneme jí téma svatby nebo představu a je to.

Myslím, že fotky nahrazují tisíc slov a v tomto případě to platí několikanásobně! A tak se nechte okouzlit. My už okouzlené jsme. Je nám ctí a smekáme a moc se těšíme na Zuzčiny dorty a dortíky a makronky a pusinky a…