Přípravy na svatbu vrcholí:
svatební šaty                   
prstýnky                          
make-up vybraný            

Ale lámete si hlavu nad tím, jaký zvolíte svatební účes? Jedete na svatbu jako svatební host, nebo budete družička a máte stejný problém? Tento článek je přesně pro vás!

Nad otázkou, jaký účes si vybrat na takovou výjimečnou událost jakou je svatba se trápí velké množství žen. Přece v svatební den je účes přibližně stejně důležitý jako jsou samotné svatební šaty. Ne nadarmo se říká „vlasy jsou korunou krásy“.

wedding hair1

A tak si nevíte rady, a samy sebe se ptáte „nechám si něco jednoduché?“, „zvolím rozpuštěné vlasy?“, „nebo si dám vyčesaný drdol?“. A na to tady, milé nevěsty, máte nás! V naší galerií vám přinášíme ty nejkrásnější a nejnovější trendy v svatebních účesech, a to přímo z přehlídkových mol světových značek. Kdybychom měli zhodnotit aktuální účesovou svatební sezónu, jak by to znělo? Jednoznačným trendem jsou čelenky a květinové ozdoby. A co je velkým plusem jsou i nádherné.

Nechte se inspirovat naší galérií svatebních účesů, kterou jsme vytvořili jen a jen pro vás. Tak co milé nevěsty, vybraly jste si ten svůj svatební účes?

 

=> inspiraci k vytvoření tohoto článku jsme čerpali z blogu skvělé italské blogerky Chiara Ferragni – The Blonde Salad.