Při plánování svatby myslíš na vše! Na každičký detail, aby odstín ubrousků na svatební tabuli ladil s organzou na autě, sestřenka od ženicha neseděla vedle partnerky svědka, protože se moc nemusí, DJ nezapomněl pustit písničky ve správném pořadí. Při zkoušce svatebních šatů vybíráš takový střih, aby zakryl nedostatky a vyzdvihl přednosti tvoje přednosti! Jen jednu věc většina nevěst řeší až v okamžiku, kdy si šaty donese domů. „Jak se s těmi šaty dostanu na záchod?!“.

aaaa

 

Ať už rybí střih šatů, či obruče! Věř, že všechny řešíte to stejné. J Proto ti Bridee přináší pár tipů a triků, jak tento ošemetný problém vyřešit.

První, co se nabízí, je nepít celý den a celou noc tvé svatby. Ano, přiznáváme, že je to trochu drastické řešení, ale pro příznivkyně očistných hladovek to nebude určitě nic těžkého ;)

Další možností je využít svoji svědkyni nebo družičku, kterou pasuješ do role své toaletní garde dámy. Další dvě ruce se při kasání či držení všech vrstev šatů hodí. Ovšem ne pro všechny nevěsty je pochuti jít na malou v tandemu.

Obdobou předchozí varianty je možnost zatáhnout na toaletu svého manžela. Tuto způsob doporučuje 9 z 10 nevěst. Je to velmi peprné a pro mnohé novomanžele velmi příjemné řešení. Jedinou nevýhodou je to, že nikdy nevíte, jak dlouho se s manželem na toaletách zdržíte ;)

Ovšem ne pro všechny nevěsty je pochuti jít na malou v tandemu. Ať už s kamarádkou nebo s manželem. Další variantu proto pracovně nazýváme „boyfriend style“ a obkoukali jsme ji od kolegyň stárek z Moravy. Nevěsta vše zvládne sama! Šaty si při příchodu k toaletě vykasáš hezky vepředu a mísu osedláš čelem k nádržce. Velice elegantní způsob J

Pro poslední variantu jsme se museli podívat za oceán. Jak již určitě víš, svatby v USA jsou velkou událostí a i komerční záležitostí. Nejrůznější trendy a vychytávky přicházejí právě od tam! V minulém roce jedna chytrá žena, Heather Stenlake, přišla s praktickým pomocníkem. Bridal Buddy! Jedná se svým způsobem o spodničku, která se dá stáhnout a zachytí všechny vrstvy šatů. Co říkáš na tuto vychytávku ty?:-)