Vaše kamarádka řekla ano na prstýnek, určitě si už vybírá svatební šaty, místo, datum a samozřejmě svědkyni a družičky. Vše má pod kontrolou, až na jediné, a to je rozlučka se svobodou. Pokud jste právě vy svědkyně, tak je jedním z Vašich úkolů uspořádání nezapomenutelné rozlučky se svobodou. K tomu je samozřejmě potřeba vytvořit nějaký zajímavý program. Většinou si pod ním představíme bláznivou noc s kamarádkami plnou srandy a spontánních úkolů. Ne však každá nastávající nevěsta si přeje proflámovat celou noc v klubu nebo ani nemůže, protože je v jiném stavu. V takovém případě nezoufejte a nechte se inspirovat.


Pro „nepařmenky“, ale sportu chtivé budoucí nevěsty, můžete vytvořit akční program v podobě soukromé lekce pole dance, laser game nebo čím dál tím víc oblíbenou hru Únik tzv. Puzzle room.

Pro „klidnější povahy“ zkuste relaxační den či víkend, kdy se necháte zkrášlovat v salonu nebo pyžamovou party se spoustou filmů a s dobrým jídlem.

Pro budoucí nevěsty, které jsou v jiném stavu, nezapomeňte na originální dárek. Jedním z nich může být nažehlení fotky z ultrazvuku na tričko pro nastávající maminky.

P. S. Nezapomeňte co možná nejvíce fotit, ať máte krásné vzpomínky, kterými se budete bavit i několik let! Je snadné propadnout síle okamžiku a zapomenout na focení

vytvořila Soňa