Kontaktovat
chevron Zpět

DJ Honza Fárek

Hudba / DJ

Jistebník

Cílem každé mé cesty je pobavit vás. Jsem Váš DJ od roku 2008.
Hledáte někoho, kdo pobaví muzikou všechny - od dětí až po důchodce?
Kdo se nezalekne rockové muziky, house music, DnB, latino a podobně?
Hledáte někoho, kdo se nebojí vzít do ruky mikrofon a vytáhnout lidi na parket?
Pak si budeme rozumět a těším se na hovor nebo videohovor s vámi.
Jsem profesionál. Při hraní nepiji alkohol a jsem nekuřák. A na akci přijedu připravený s playlistem, který vás zvedne ze židle.

Informace o dodavateli

Bydlím u Ostravy, ale jezdím hrát po celém Moravskoslezském kraji, Olomouckém kraji, Jihomoravském i Zlínském kraji.

V současné době hraji nejčastěji na svatbách a oslavách narozenin, mám však za sebou roky a roky strávené v nejrůznějších tanečních klubech.
Nejsem žánrově vyhrazený, bez problémů vám zahraji muziku dle vašeho přání a výběru.
S mikrofonem jsem kamarád - na Vaši akci budu celý večer moderovat, uvádět výběr muziky, organizovat hosty dle vašich pokynů a po dohodě uvádět společenské hry.

K práci používám profesionální vybavení od renomovaných značek, ať už se jedná o mikrofony, mixážní pulty či reprobedny. Rovněž vlastním kvalitní světelný park, řízený počítačem.

Můj hudební záběr je široký, baví mě rozmanitost mé hudební sbírky. Zahraji vám hity od 70. let po součastnost, tak aby se pobavily všechny věkové skupiny. Hraji to co mají lidé rádi ale také přihlížím k tomu, zda se daná hudba na akci hodí. Proto si pravděpodobně nezahrejeme na diskotéce heavy metal a na oslavě 60tin nebudeme nejspíš hrát nejnovější house music. Pokud to není výhradní požadavek objednatele, čili vás, kteří si mě na svou akci objednáte.

Zakládám si na osobním přístupu, před akcí doporučuji osobní schůzku. Pokud pracujete v zahraničí a přijedete jen na den D, domluvíme se alespoň na video hovor, abychom se společně poznali a promluvili si o tom, jak akce proběhne.

Důležité pro vás také může být, že vzhledem k tomu jakou dobu tuto práci dělám, mám kolem sebe spoustu profesionálů a kolegů – kamarádů. S těmito lidmi si “kryjeme záda” a pokud by se mi například stal vážný úraz a já osobně nemohl na hudební produkci přijet, nabídnul bych vám některého z dostupných kolegů, aby jste nemuseli nikoho hledat sami a dělat si starosti.

Hodnocení uživatelů

Cenník

Položka Suma
Přibližná cena za hodinu hraní. Obvykle stojí svatba okolo 10.000Kč. 1000

Místo působení

Jistebník, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Žilinský kraj

Vysočina kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.