Trendy svatba ve stodole | Nabídka prostor

Datum
Místo

alebo

Počet nalezených prostor: 28

TOP

Zobrazit detail

Stodola

Stodola Suška je krásná zámecká stodola. Nachází se na okraji malebné obce Kravsko nedaleko Znojma. Kdysi sloužila k sušení obilí, dnes je z ní svatební místo s jedinečnou atmosférou.

Kravsko

Zobrazit detail

Stodola

Řekněte si ANO ve vinařství! Spojte své životy mezi vinicemi, které vás okouzlí v každém ročním období. Na jaře křehkou krásou, v létě mohutnou zelenou slavobránou a na podzim sladkými hrozny. To vše na jižní Moravě jen kousek od centra královského města Znojma. Náš vinařský dvůr nabízí soukromí i místo na obřad, hostinu a zábavu pod širou oblohou i ve stylovém interiéru až pro 70 lidí. Bez stresujících přesunů, vše pěkně na jednom místě.

Znojmo

Zobrazit detail

Rezort , Stodola , Statek

5.0

Stodola Plástovice je perfektním místem v srdci jižních Čech, kde je prostor pro lásku, něžnost a vzájemnou pospolitost. Díky 10 leté zkušenosti v oblasti svatebních realizací našeho provozovatele, jsme na Stodole připraveni tento nezapomenutelný okamžik udělat přesně takový, jaký jste si ho vysnili … protože my v lásku věříme.

Sedlec

Zobrazit detail

Stodola

Neobyčejná stodola pro Váš svatební den.

Třebíč

Zobrazit detail

Rezort , Stodola , Restaurace , Statek

Výjimečné prostory pro Vaši výjimečnou událost!

Rakovník

Zobrazit detail

Zámeček , Zámek , Stodola , Statek

Dokonalé svatební místo s ubytováním. Nabízíme Vám unikátní svatební místo, kde si můžete uspořádat svatbu na míru v zámku, nebo před zámkem. Naopak, jestli milujete přírodu a chcete se vzít v jejím souladu, nabízíme pro obřady okolní zahrady. Následně Vás bude hřát myšlenka, že pronájmem pomáháte s obnovou této kulturní památky. Děkujeme Nadační fond Vidžín

Úterý

Zobrazit detail

Stodola

Dvůr Tuchotice je krásná kamenná stodola s jedinečnou atmosférou, zasazená do romantické zahrady plné růží.

Vidice

Zobrazit detail

Stodola

Jsme STODOLA – jsme jiná STODOLA. Ta, do které nemusíte jet desítky kilometrů z Prahy, ta, kde se špatně shání cateringová společnost a kam si musíte přivézt suroviny i pití, kde si budete muset zkontrolovat i malé věcičky, aby vám nakonec nechyběly. Jsme STODOLA pro ty, kteří chtějí mít se svatbou co nejméně starostí, mít na jednom místě svatební obřad, místo pro hostinu i zábavu do ranního kuropění a pohodlné ubytování pro hosty.

Praha-západ

Zobrazit detail

Stodola

Ve stodole mezi smrky tvoříme nejkrásnější vzpomínky – kde láska roste jako stromy a štěstí se větví v každém okamžiku. Jediná stodole v ČR s neomezeným proseccem či kávou v den Vaší svatby!

Černovice

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Farma , Penzion , Statek

Místo, kde můžete mít svatební obřad venku, nebo v případě nepřízně počasí ve svatebně vyzdobené stodole plné světýlek, stropem s baldachýny a křišťálovým lustrem.

Lhota pod Libčany

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Statek

4.5

Krásné rodinné místo s velkou kapacitou ubytování. Vše na jednom místě, nikam nemusíte odjíždět, pouze si užívat svou rodinu a hosty. Připravíme vám dokonalý zážitek, který si vstup do manželství rozhodně zaslouží. V areálu preferujeme soukromí, po dobu svatby budete sami. Všechny věkové kategorie si na statku najdou své a cítí se zde jako doma. Pravidelně se nám stává, že se druhý den po svatbě nikomu nechce domů.

Luková

Zobrazit detail

Stodola , Statek

5.0

Svatba přesně podle vašich představ.

Břeclav

Zobrazit detail

Stodola , Farma , Statek

Po několik generací zachovalou stodolu jsme přeměnili na kouzelné místo pro svatební obřady nebo společenské akce. Název našeho místa je odvozen od majestátní lípy, která stojí přímo u dřevěné stodoly. K areálu patří velká farma s dančí a jelení zvěří a pozemky s nádherným výhledem do širokého okolí. Při rekonstrukci byl zachován "starobylý" styl, ale s nádechy moderních prvků.

Čížkov

Zobrazit detail

Sál, místnost , Svatební stan , Stodola , Restaurace

Řekněte si své ano v romantické atmosféře malého zámku uprostřed folklórní vesnice v nádherné zahradě blízko historického centra Prahy. Váš pohádkový den si zaslouží pohádkové prostředí. Unikátní přírodní areál ve stylu selského dvora, jako by jej namaloval sám Josef Lada, je jenom 5 minut od Smíchova.

Hlavní město Praha

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Stodola , Statek

Statek Starý Týn je právě tím místem, které umíme proměnit ve vámi vysněné „místo svatební”. Kouzlo mu dodává už jeho poloha na samém okraji Starého Týna z něhož je nádherný-široký výhled do krajiny na panoramata Českého středohoří a malebné městečko Úštěk. Jedná se o statek rodinný, kde žijeme a pracujeme a tak jeho tvář a ráz je do velké míry zrcadlem našich snů a pohledů na Svět. Máte-li tedy chuť i vy snít svůj svatební sen v komfortním zázemí a současně v bezprostřední blízkosti nefalšované přírodní scenérie, tak už dále nehledejte - našli jste ho. U nás bude vaše svatba vaším dokonale splněným snem.

Litoměřice