Najděte si svůj vysněný hotel na svatbu

Datum
Místo

alebo

Počet nalezených prostor: 42

Zobrazit detail

Hotel , Zámeček , Zámek , Sál, místnost , Restaurace , Chateau

Zámeček Petrovice je tím pravým místem pro Vaši svatbu, kde se můžete těšit na nádherný den plný lásky a radosti.

Karviná

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Svatební stan , Restaurace

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je umístěn v malebném prostředí chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra hlavního města Prahy. Ubytování ve stylově zařízených pokojích,restauraci s letní terasou, klimatizovaný svatební Sál, relax centrum a rozsáhlé parkoviště. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2rozlehlý soukromý ostrov se svatebním altánkem a party stanem na břehu řeky Berounky.

Karlštejn

Zobrazit detail

Hotel , Chateau , Penzion

Historická vila obklopená anglickým parkem bude patřit jen Vám. Zažijete v ní neopakovatelnou atmosféru naprostého soukromí. Místo, kde se minulost snoubí s přítomností, pro Váš relax, romantiku, večírky i oslavy v naprostém soukromí. Je jen na Vás jaký způsob pobytu si u nás vyberete. Prožijte své zážitky ve Vile Austerlitz.

Vyškov

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Restaurace

Náš rodinný hotel je oázou klidu, odpočinku a pravým místem pro VÁŠ velký den. Nachází se uprostřed dechberoucí Brdské krajiny jen hodinu od Prahy. Celý areál lze pronajmout exkluzivně jen pro Váš svatební den. Vše na jednom místě. Kapacita až 100 míst. Obřad na zahradě v lese nebo u rybníka. Kompletní catering. Domácí kuchyně. Prostorná zahrada s venkovním altánem pro 100 osob.

Příbram

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost

Hotel Ariston & Ariston Patio disponuje ideální polohou, a to v těsné blízkosti obchodního a historického centra Prahy, pouze 3 zastávky tramvají od Václavského náměstí a Prašné brány, nedaleko Hlavního nádraží. V hotelu se nachází prostorný historický sál s kapacitou až 200 osob, který je ideální pro pořádání svateb či jiných společenských akcí.

Hlavní město Praha

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Restaurace

Představujete si svoji svatbu klidnou, bez stresu, ale přesto plnou krásných emocí, dobrého jídla a spousty zážitků, které vás budou provázet celým životem? Zpečeťte svoji lásku v moderním prostředí, krásné přírodě, a současně v jednom z nejvyhlášenějších a nejvyhledávanějších hotelů. Váš svatební den se stane nezapomenutelným nejen pro vás, ale i pro vaše hosty.

Brno

Zobrazit detail

Hotel , Zámek , Sál, místnost , Restaurace , Chateau

Vážení a milí snoubenci, zpečeťte svoji lásku v zámeckém prostředí nebo v krásné přírodě. Váš svatební den se tak stane nezapomenutelným nejen pro Vás, ale i pro Vaše hosty. Rádi se o Vás postaráme a maximálně se vynasnažíme, aby Váš den byl dle Vašich představ a Vy jste se mohli už jen nechat hýčkat.

Jihlava

Zobrazit detail

Hotel , Rezort , Sál, místnost , Penzion

Areál Kocanda se nachází na krásném poklidném místě na okraji obce Kravsko nedaleko Znojma. Specializujeme se zde na pořádání stylových svateb, firemních a soukromých akcí. Poskytujeme i ubytování pro individuální hosty. Jsme nejlépe opravenou památkou Jihomoravského kraje 2020 a vítěz kategorie penziony katalogu Amazing Places 2021.

Kravsko

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Restaurace

Sála Átrium s kapacitou do 100ľudí

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Restaurace

Rákociho salónik s kapacitou do 20 ľudí

Košice I

Zobrazit detail

Hotel

Hotel Royal Palace***** je ako stvorený na to, aby sa stal pamätným miestom nového začiatku vášho spoločného života. Luxusný interiér zariadený v štýle Art deco ponúka viacero krásnych priestorov na usporiadanie svadobnej hostiny. Ak ste sa rozhodli spojiť svoje životy a hľadáte romantické miesto pre váš svadobný deň, náš hotel je ideálnym miestom pre splnenie vašich prianí.

Turčianske Teplice

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Stodola

Oslávte tento výnimočný deň v novopostavenej Stodole s kapacitou 80 osôb, ktorá bola postavená v štýle tradičného liptovského humna. Jej dokonalú atmosféru dotvára drevený krov a hlinená omietka umelecky nahodená majstrami z Liptova, spolu s výhľadom na koruny stromov a zvukom šumu potoka. Unikátnym doplnkom je vínna pivnica osadená v podlahe sály.

Liptovský Ján

Zobrazit detail

Hotel

Svadobný deň je jeden z najdôležitejších dní v živote. Zvoľte si pre tento deň unikátne horské prostredie s nádherným panoramatickým výhľadom na štíty hôr. Osobitá atmosféra, ktorá mení každý okamih na výnimočný. Pomôžeme Vám s plánovaním, poradíme pri zostavení svadobného menu, zabezpečíme výzdobu a doladíme každý detail na ktorom záleží. Presklené priestory Hotela GREEN*** plné slnka sú vhodné na menšie i veľké svadby s kapacitou do 90 osôb.

Dolný Kubín

Zobrazit detail

Hotel , Rezort , Restaurace

Ostrov krásnej prírody a pokoj od dennej pracovnej rutiny si viete užiť práve tu u nás na Malvázii, v tomto jedinečnom priestore. Sme pripravení komplexne vám zabezpečiť vašu svadbu. Tešíme sa na vás.

Prievaly

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Restaurace

5.0

Ak snívate o svadbe na tichom mieste v náručí horskej prírody s unikátnymi výhľadmi na vrcholy Nízkych Tatier, tak náš hotel Family Strachan Jasná*** je pre vás ideálne miesto. Dovoľte nám vytvoriť pre Vás nezabudnuteľný a jedinečný začiatok na Vašej spoločnej ceste životom. Ku každému máme individuálny prístup a snažíme sa o vytvorenie dokonalého svadobného dňa, na ktorý nezabudnete.

Demänovská Dolina