Kontaktovat
chevron Zpět

Elastic band

Hudba / Živá hudba

Třebíč

Kapela&DJ na Vaši svatbu

Informace o dodavateli

Vaše svatba bude nezapomenutelná s naším hudebním doprovodem! Hrajeme na klávesy, elektrickou kytaru, akustickou kytaru, akordeon a saxofon, čímž dodáme vaší události jedinečný a osobitý nádech. Náš široký repertoár zahrnuje rock, pop, country i lidovky, a přináší české i zahraniční hity od 70. let až po současnost.
Není nic lepšího než živý zpěv, který rozechvěje srdce a dodá každému okamžiku na vaší svatbě emocionální hloubku. Naše kapela se postará o to, aby váš první tanec, svatební obřad i večerní zábava byly doprovázeny hudbou, která přinese radost a nezapomenutelné chvíle vám i vašim hostům. Díky našemu širokému repertoáru potěšíme všechny generace, takže si na své přijdou jak mladší hosté, tak i ti starší.
A když večer pokročí, přichází na řadu naše DJ párty! S kombinací živé hudby a DJ&Elastic Band vytvoříme nezapomenutelnou atmosféru, která udrží zábavu až do rána.

Hodnocení uživatelů

Cenník

Položka Suma
Hudební produkce Kapela 15000
Dj produkce 12000
Kapela&DJ 17000

Místo působení

Moravské Budějovice, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.