Kontaktovat
chevron Zpět

ForejtekFilms.cz - Kameraman

Kameraman

Brno-město

Jste nevěsta, plánujete svatbu a ještě nemáte kameraman ? Prožijte svůj den bez starostí o koordinaci videa. Vytvoříme vám svatební video plné všech emocí, díky kterému budete mít vlastní romantický film jako památku pro sebe i své děti. Se všemi. Tak, jak jste si přáli. A s vámi v hlavní roli.

Informace o dodavateli

Forejtek Films - synonymum pro emoce, příběh a kvalitu, které se nyní přenáší z velké plátna do vašeho svatebního dne. Po letech tvorby filmařské produkce, která vás vtáhne do příběhu jako žádný jiný, jsme se rozhodli, že je čas naši vášeň a umění promítnout do svatebního prostředí. Svět, kde každý scénář píše sám život, a my jsme zde, abychom zachytili jeho nejšťastnější momenty. Vaše momenty.

Proč si Vybrat Forejtek Films?

- Příběh. Emoce. Kvalita. Jsme odborníci na vyprávění příběhů, které vás vtáhnou a nechají vaše srdce tlouct v rytmu vaší společné cesty

- Dokonalost a Profesionalita: Naše zkušenosti a technologie světové třídy znamenají, že každý detail vašeho dne bude zachycen v nejlepším světle.

- Osobní Přístup: Rozumíme, že každá láska je jedinečná. Naše práce je odrazem vaší individuality a vašeho příběhu.

Vytvořme Společně Něco Nezapomenutelného

Vaše svatba je příběhem lásky, který si zaslouží být vyprávěn s největší péčí a umem. Pojďme společně vytvořit video, které bude dokonalou památkou vaší lásky – video, ke kterému se budete vracet s radostí v srdci a slzou v oku.

Hodnocení uživatelů

Cenník

Položka Suma
Svatební video 4K + Dron + Reels od 21000,- CZK

Místo působení

Brno, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.