Kontaktovat
chevron Zpět

Fotograf Martin Hanzal

Fotograf

Kojetice

Jestli jseš na focení stejný poleno jak já, zkus dorazit na focení se mnou. Uvidíš, že to nakonec bude celkem pr*el! :D

Informace o dodavateli

Čau,
všechny nevěsty, který mě kdy oslovily, tak mají na schůzce poznámku: „Ale my se strašně neradi fotíme a jsme totální polena.“ Chceš něco říct? Já jsem poleno taky!!! A když už se mám náhodou někde fotit, mám z toho pupínky čtrnáct dní dopředu. Takže jo, moc dobře vím, jaký to je. A přesně proto k tomu takhle i přistupuju! Focení se mnou prostě probíhá tou nejjednodušší možnou formou. Žádný fejkový pózování, žádný „SÝÝÝR“. Prostě se jenom projdeme, u toho pokecáme a vzniknou tak ty nejkrásnější možný momentky. Chceš se přesvědčit? Koukni na můj web nebo úplně nejlíp, doraž na předsvatební focení!!!

Hodnocení uživatelů

5.0

2 recenzí

Martina mohu všem jen a jen doporučit. Postaral se nám jak o předsvatební focení - tak o svatbu samotnou a i když fotky mluví za sebe, nedá mi to a pár vět napsat musím. Nejenže je to famózní fotograf, ale i báječný člověk! Na naší svatbě se účastnil každé srandy a zachytil tak mnoho neuvěřitelně vtipných momentek, o které mi především šlo. Fotky samotné mi pak vyrazily dech tím, že naprosto zachytily atmosféru samotné svatby takové, jaká opravdu byla - veselá, radostná, bláznivá a plná lásky :)

Vojta a Helena

5.0

Martin se stal naším "rodinným fotografem" - vždy odvádí skvělou profesionální práci, ale zároveň si s ním díky jeho spontánnosti focení vždycky maximálně užijeme :) Člověk se s ním nikdy nenudí, nikoho do ničeho nenutí, zkrátka fotí vše přirozeně tak, jakoby ani nešlo o focení, ale spíše o kamarádskou schůzku :) Všem bychom ho maximálně doporučili :) Martina & Michal

Martina a Michal

5.0

Místo působení

Kojetice, Kojetice na Moravě, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Trenčiansky kraj

Nitriansky kraj

Žilinský kraj

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.