Kontaktovat
chevron Zpět

GregorEvent

Pronájem inventáře

Uherské Hradiště

Nabízíme k pronájmu široký sortiment svatebního inventáře chiavari židle, crossback židle, ghost židle, skládací židle, kulaté i obdélníkové stoly, bistro stolky, svatební šapitó, žárovkové a další světelné řetězy a zástěny, topidla do párty stanu, talíře a zlaté příbory, slavobrány, obřadní stolky, svatební koberce, potahy na židle, ubrusy, stuhy, atd.. Veškerý sortiment najdete na našich webových stránkách.

Informace o dodavateli

Jsme jeden z největších dodavatelů svatebních potahů, stuh na židle, dekorací stolů, svatebního nábytku a další výzdoby pro široké spektrum klietů v celé ČR. Můžete se na nás spolehnout i když plánujete dodání výzdoby na poslední chvíli!

Máme dostatečné množství potahů skladem, abychom dokázali zabezpečit i velké akce pro tisíce lidí. Naše potahy a stuhy na židle jsou elegantní a vyrobené z materiálů nejvyšší kvality. Svatební židle nabízíme dřevěné s luxusními koženkovými podsedáky.

Máme pro vás nachystány nejbarevnější dekorace židlí, dekorace stolů, zapůjčíme vám party stan, zajistíme zapůjčení svatebního nábytku a osvětlení.

Vybírat můžete ze dvou desítek druhů potahů na židle a k zapůjčení máme dohromady přes 6.000 ks. Takže se počtem hostů a židlí nemusíte nijak omezovat.

Další dekorací, bez které se žádná svatba neobejde, jsou stuhy na židle. Ty máme vždy ve více barvách.

Hodnocení uživatelů

Místo působení

Hlavní 54, Hluk, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Trenčiansky kraj

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.