Kontaktovat
chevron Zpět

Hip Hip Hooray - animační program

Dětský koutek, animátorka

Věnujeme se animačním programům pro děti.
O Vaše malé svatebčany se s láskou postaráme a svatbu si užijí jak děti tak rodiče.

Informace o dodavateli

Zábava pro děti a zpestření Vaší akce
- Soutěže, překážková dráha, pohybové hry, zábavná stanoviště, tanečky, písničky, kreativní činnost, bublinky, svatební bojovka, malování na obličej, tetování, nápaditý a nabitý program, to je Hip Hip Hooray.
Relax pro rodiče
- O Vaše děti se s láskou postaráme, na Vás bude pouze se bavit.
Přijedeme za vámi
- Napište nám místo konání a my se za Vámi dopravíme.
Jsme z Dašic (Pardubice), avšak jezdíme po celé ČR

Úsměv dětí, náš i Váš je zaručen! :)

Hodnocení uživatelů

5.0

8 recenzí

,,Jsem velice ráda, že jsem na animační program Hip Hip Hooray narazila, byl to ten nej nápad, co jsem měla.. Díky HHH jsme měli na svatbě o zábavu postaráno. A to nejen děti, ale i dospělí, kteří se do her zapojili :D."

nevěsta

5.0

Bolo to super. Ja som v tom frmole ani nevedela, ze animatori prisli a oni sa sami vynasli- rozlozili, zohnali deti. Coz hodnotime fakt obaja kladne, pretoze na svadbe bolo vela inych veci k rieseniu. Rodicia boli informovani a vsetci sa z toho tesili pred i po akcii. Zhodli sme sa, ze to bola velmi dobra investicia- stale tam boli deti, oni boli velmi prijemni, samostatni a vsetci si to pochvalovali :)

nevěsta

5.0

Ještě jednou mockrát děkujeme za nádherný animační program, co jste si pro děti připravily. Byly nadšené jak děti, tak i rodiče. Jde vidět, že Vás práce s dětmi baví a to se promítá i do Vaší práce s nimi. Byly jste úžasné, děkujeme.

nevěsta

5.0

Animační program byl fantastický. Děti si to moc užily a hlavně našly poklad, takže byla i odměna. Eliška byla velmi milá a sympatická a já ji moc děkuju za krásně připravený program. Děti dokázala hezky zabavit, dcera byla z oslavy nadšená, ani déšť ji nevadil. Mockrát tedy děkuji za vše a snad se uvidíme i ten následující rok:-).

maminka

5.0

Všichni byli s Vámi a Vašim týmem moc spokojeni, děti, rodiče, novomanželé i já. Rozhodně jsem nenašla nic, co bych Vám mohla vytknout či kde doporučit zlepšení, za mě bylo vše dokonalé. Ráda se na Vás v budoucnu opět obrátím, až budu hledat skvělý animační program.

event manager

5.0

,,Milá Míšo, chtěla jsem vám moc poděkovat za animační program, který jste si připravila pro děti. Celý program byl bohatý a hlavně pro děti zábavný a pestrý. Děti nejen tvořily, ale také hrály spoustu krásných her a soutěží. A co je hlavní, žádné dítě se neshánělo po rodičích:-). Oslava byla díky Míše a její zábavě dokonalá, užily si ji nejen děti, ale také rodiče:-)."

maminka

5.0

Dobrý den, nejsem sice objednavatel ani organizátor, ale chtěla bych moc poděkovat Vašim animátorkám, které se věnovaly dětem na svatbě 10.6. v Úvalech. O dětech jsme ani nevěděli a věnovali se jim úplně maximálně. Náš syn (necelé 3 roky) si je hned oblíbil a nějak se nemohli ani navzájem rozloučit :-) Bylo vidět, že tam paní nejsou jen na kšeft, kdy odpočítávají minuty domů, ale že je tahle práce opravdu baví :-) Mockrát děkujeme.

maminka

5.0

Všichni byli s Vámi a Vašim týmem moc spokojeni, děti, rodiče, novomanželé i já. Rozhodně jsem nenašla nic, co bych Vám mohla vytknout či kde doporučit zlepšení, za mě bylo vše dokonalé. Ráda se na Vás v budoucnu opět obrátím, až budu hledat skvělý animační program.

event manager

5.0

Místo působení

Dašice, Pardubice

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.