Kontaktovat
chevron Zpět

JaGr band

Hudba / Živá hudba

Velká nad Veličkou

Hudební skupina JaGr band Jana Grabec je energická hudební skupina s více jak patnácti letou zkušeností nejen v celé České republice, ale i v zahraničí.

Informace o dodavateli

Hudební skupina JaGr band Jana Grabec je energická hudební skupina s více jak patnácti letou zkušeností nejen v celé České republice, ale i v zahraničí. Dokážeme svou sestavu upravit podle typu akce od dvou až po šest členů. Náš bohatý repertoár obsahuje přes 600 českých a zahraničních skladeb, který stále doplňujeme, takže si opravdu vybere každý (pop, rock, disko, rock´n roll, oldies, filmovou hudbu, lidovky)

Svatební den je bezpochyby jednou z největší životních událostí v lidském životě, a hudba při této příležitosti je hlavním prvkem zábavy, který Vás bude provázet celým dnem až do ranních hodin. Díky našim dlouholetým zkušenostem a širokému repertoáru, který jsme schopni upravit podle Vašich představ přesně na míru, roztančíme všechny věkové generace. Jsme schopni reagovat na momentální náladu a potřeby všech Vašich hostů, ať už jsou to děti či starší věkové generace. Po předchozí domluvě Vám na první tanec zahrajeme Vaši oblíbenou píseň, zorganizujeme různé zábavné soutěže, karaoke show, atd. Taneční sady hrajeme od 30 do 60 minut (někdy i déle :-), podle aktuální zábavy, pauzy obvykle bývají cca 15 minut, které dokážeme vyplnit reprodukovanou hudbou. Svatební sestava se většinou skládá ze dvou až tří hudebníků, ale není problém kapelu rozšířit o více členů.

Hodnocení uživatelů

Místo působení

Velká nad Veličkou, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.