Kontaktovat
chevron Zpět

Jakub Šebek Fotograf

Fotograf

Plzeň-město

„…nejdůležitější je pro mě Vaše pohoda, a abyste měli raději oči jeden pro druhého než pro foťák.“

Informace o dodavateli

Svatby fotím od roku 2013 a za tu dobu mám již stovky spokojených zákazníků.

Jako svatební fotograf vím, kde a jak se na svatbě pohybovat. Kdy přijít blíž, a kdy naopak fotit s odstupem.

K fotografování svatby přistupuji převážně reportážním způsobem. Sleduji a fotím vše důležité a vše zajímavé. Nezapomenu ani na detaily výzdoby a svatebních doplňků. Nečekejte ode mě ale aranžování a vyvolávání situací, které by se samy od sebe nestaly (pokud mě o to nepožádáte). Moji zákazníci oceňují, že emoce zachycené na svatebních fotkách jsou autentické, ať už jde o radost nebo dojetí.

Společnou fotku svatebních hostů a další skupinky s rodinou a přáteli zorganizuji, zároveň se přitom snažím udržovat uvolněnou atmosféru.

Komunikuji s dalšími svatebními profesionály (koordinátor, kameraman, DJ…) v zájmu dosažení co nejlepších výsledků.

Při focení párových fotek nemám rád složité a přehnané „pózování“. Samozřejmě vám poradím kam a jak si stoupnout, ale nejdůležitější je pro mě vaše pohoda, a abyste měli raději oči jeden pro druhého než pro foťák. 🙂

Hodnocení uživatelů

5.0

7 recenzí

Jakuba jsme si vybrali pro focení naší svatby a nemohli jsme udělat lépe. Už samotné jednání s ním bylo naprosto bezproblémové, přesně jsem věděli, jak co bude probíhat, prostě super. Focení bylo profesionální a přitom přirozené a pohodové, Jakub má výborné nápady. Výsledkem jsou samozřejmě nádherné fotky a krásné vzpomínky. Všem doporučuji a jsem si jistá, že v budoucnu jeho služeb ještě využijeme! :-)

Jitka a Vašek

5.0

Na základě portfolia jsme si jako fotografa pro naši svatbu vybrali právě Jakuba a musím říct, že lepšího jsme si snad ani vybrat nemohli. Jeho profesionalita se ukázala hned při první schůzce, kdy přesně věděl, co je potřeba zařídit, pro perfektní fotky. Když jsme si na něj vymysleli náročný terén v přírodě, bez váhání nám vyšel vstříc a vykouzlil opravdu krásné fotky, které nám všichni chválí. Je velmi příjemný, ochotný a hlavně vynikající a pohotový fotograf, ke kterému se budeme rádi vracet.

Zuzka a Pepa

5.0

Kuba fotil nejen naší svatbu, ale i spoustě lidem v mém okolí a všechny fotky stojí za to. Má profesionální přístup, na svatbě je skoro neviditelný, když zrovna nerozesmívá svatebčany u skupinové fotky. Přesně dodrží vaše požadavky a vždycky ještě překvapí tím, jak dokáže zachytit náladu a celkovou atmosféru.

Barbora

5.0

Ke Kubovi jsme se dostali (nebo Kuba k nám) trochu náhodou. Tři dny před svatbou nám původní fotograf odřekl a doporučil Jakuba. Nakonec se ukázalo, že to byla skvělá volba. Spolupráce byla profi, přátelská, to, co jsme domluvili, platilo. Nafotil senzační sérii od oblékání nevěsty (i ženicha 🙂, přes zachycení atmosféry na místě obřadu, momentek během něho, až po slavnostní večeři a párty. Jsme moc rádi, že nám svatbu fotil právě Kuba, a můžeme ho doporučit všemi deseti!

Jirka a Lenka

5.0

Kubu jsme si vybrali na základě portfolia a jeho stylu focení, který se nám líbil. Byli jsme překvapení, že výsledné fotky jsou ještě mnohem hezčí, než jsme očekávali. 🙂 S Kubou byla parádní domluva, je velmi ochotný, profesionální a párové focení nás s ním opravdu bavilo. Na fotkách zachytí krásné detaily, které svatbu dělají jedinečnou a co víc, zachytí i emoce a atmosféru celé svatby. Fotky máme nádherné a díky nim krásné vzpomínky. Kubi děkujeme a těšíme se na další focení 🙂

Magdaléna

5.0

Kubu jsme si vybrali na základě reference společné známé a už po první schůzce bylo jasné, že jsme nešlápli vedle. Nenucený a pohodový přístup a podobná představa o budoucích fotkách nás přesvědčily. V den D jsme museli díky počasí dost improvizovat (chtěli jsme fotky na sněhu), ale vše se zvládlo naprosto v klidu a v perfektní náladě 🙂 Z fotek jsem nadšená nejen já, ale i celá rodina 🙂 Jedna dokonce visí ve velkém formátu na zdi doma. Kubu určitě doporučujeme, je to focení na pohodu, nenásilné, a výsledek je prostě boží 🙂 Až bude zase nějaká pěkná příležitost, rádi se k němu vrátíme.

Dita a Tom

5.0

Kuba je opravdu profík, který skvěle zvládl zachytit úžasnou atmosféru našeho svatebního dne. Všechny fotky jsou krásné, ať už jde o portréty, nebo o momentky. Moc oceňujeme i to, že byl po celý den nejen profesionální a ochotný, ale i milý.

Petra

5.0

Cenník

Položka Suma
GOLD (10 hodin) 19500 Kč
SILVER (6 hodin) 15000 Kč
Předsvatební 3500 Kč

Místo působení

Erbenova 5, Plzeň 3-Jižní Předměstí, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.