Kontaktovat
chevron Zpět

Kapela Jazzpot

Hudba / Živá hudba

Hlavní město Praha

Hledáte kapelu na svatbu, která hudebně ozdobí Váš svatební den? Přesně to umíme. Vytvoříme příjemnou atmosféru, kterou docílíte jen s živou hudbou a následně vtáhneme na parket i ty nejzarytější netanečníky. Uslyšíte jak jazzík, latino, swing tak i novodobý popík. Hrajeme to co nás baví, aby to následně bavilo i Vás.

Informace o dodavateli

Nepatříme mezi klasické zábavovky. Olympiky ani Michala Davida od nás neuslyšíte (aniž bychom proti nim něco měli). Hrajeme prostě to, co nás baví, protože naše radost se pak lépe přenáší i na naše posluchače všech věkových skupin. Vyžíváme se v kvalitních popových písních od skvělých muzikantů, které máme rádi. Upravujeme si je do vlastních "najazzlých" aranží. Dokážeme tak zaujmout posluchače ve fázi odpolední pohodičky, jakož i uspokojit tanečníky a pařmeny ve večerních hodinách. Krom jazzových standardů uslyšíte např. Norah Jones, Michaela Jacksona, Pharela Williemse nebo české písničky od Zuzky Navarové a dalších, které máme rádi.

Hodnocení uživatelů

5.0

16 recenzí

Lepší kapelu na svatbu jsme opravdu nebyli vybrat. Za celé přítomné osazenstvo mohu říci, že jsme z nich byli upřímně nadšeni. Perfektní hudebníci, kteří z naší svatby udělali fenomenální zážitek. Kudy budeme chodit, tudy budeme doporučovat a jsem si jistá, že jsme se neviděli naposled! Speciální velké díky za jedinečnou interpretaci svatební písně a moravských lidovek na závěr á kapela. Díky, že jste u toho byli s námi, jste boží!!!

Silvie Fialová

5.0

Jazzovou skupinu Jazzpot znám již nějakou dobu a všem doporučuji! Ať už vám zahrají na svatbě, soukromé či firemní akci, nebo si je objednáte v rámci uspořádání koncertu, nebudete litovat. Všichni členové skupiny jsou sympaťáci a hlavně… po hudební stránce za to umí vzít!

Radek Moravec

5.0

Ještě jednou moc děkujeme za vaše vystoupení na naší svatbě. Vůbec jsme netušili, že na svatbách může hrát tak skvělá kapela. Moc rádi na vás zajdeme někam na koncert. Ať se daří.

Roman a Marcela

5.0

Kapela Jazzpot hrála na naší svatbě, a moc se nám i našim hostům líbili:) Komunikace při zařizování pružná, přijeli včas, nachystali se, krásně hráli a zpívali (vytvořilo nám to příjemou uvolněnou jazzovou atmosféru), zatančili jsme si, poslechli krásné úpravy písní.. bylo to moc super. Děkujeme! <3

Alena Rebernik

5.0

Nejlepší volba kapely, kterou jsme mohli udělat. Ještě povýšili naší svatbu na vyšší level a náš první tanec stál v podání slečny zpěvačky za to! Díky za to, že jste udělali náš den ještě více nezapomenutelný! JAZZPOT do každé rodiny, na každou oslavu, svatbu nebo firemní večírek!!!

Oldřich Vaňkát

5.0

Kapela Jazzpot nám hrála na svatbě a jsme nadšení. Komunikace před svatbou skvělá, moc velcí sympaťáci a profíci a hlavně nádherný hudební zážitek. Rezervujte si je brzy, na naší svatbě si je totiž zamilovala spousta lidí, tak ať na Vás zbyde termín. 😉

Katerina Prejzkova

5.0

Jedním slovem: PERFEKTNÍ. Na naší svatbě dokonale dotvořili příjemnou atmosféru. Oceňuji také naprosto profesionální přístup. Děkujeme!

Jitka Ptáčková

5.0

Kapela Jazzpot nám zahrála na svatbě a byla jedním slovem ÚŽASNÁ. Splnila veškerá naše očekávání. Super repertoár a hlavně parádní hudba, zpěv a přátelský přístup. Pokud hledáte něco výjimečného, tak tahle kapela opravdu je. Moc děkujeme.😍

Petra Komínková

5.0

Profesionální hudebníci, k tomu všemu milý přístup. Chtěli bychom moc poděkovat nejen za vytvoření krásné atmosféry a zábavy na svatbě, ale také za bezproblémovou komunikaci, vstřícnost a ochotu vyhovět našim specifickým požadavkům. Svatebčané i my byli nadšení. Také si vážíme toho, že kapela absolvovala cestu až do Moravskoslezského kraje. Děkujeme.

Barbora Glosová

5.0

JAZZPOT jsme zvolili na svatbu a rozhodne jsme neslapli vedle :) skvela komunikace,nadherne zahrane zname pisne a od hostu jsme slyseli jen samou chvalu.

Petra Sukdoláková

5.0

Naprosto skvělá kapela kterou doporučujeme všemi deseti! 🤩 Nejen, že skvěle hrají ale i jako lidé jsou skvělí, moc sympatičtí. Děkujeme ❤️

Nela Čadilová

5.0

Děkujeme moc za krásnou a originální hudbu na naši svatbě. Můžeme jen doporučit.

Andrea Šimková

5.0

Všechny naše očekávání byly splněny a zároveň nás překvapil přátelský přístup. Všem tuto kapelu mužem jen doporučit! Moc děkujeme!

Veronika Lebedova

5.0

Byli jste úžasní, moc vám děkujeme za navození té správné atmosféry. A speciální díky za první písničku Stand by me. Nezapomenutelný zážitek. Hosté byli nadšení.Lenka a Adam

Lenka a Adam

5.0

Dekujeme kapele Jazzpot za vystoupeni na nasi svatbe. Jsou to skveli muzikanti. Moc jsme si zo uzili.

Sarka Mandikova

5.0

Super profesionální kapela, která se postará o příjemnou atmosféru na každé akci.

Lucie Winklerová

5.0

Místo působení

Praha, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Bratislavský kraj

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.