Kontaktovat
chevron Zpět

Kapela Jambox

Hudba / Živá hudba

Brno-město

Jsme česko-slovenská eventová kapela, složená z party (nebo párty?) kamarádů, což se nevyhnutelně odráží na naší energii a sehranosti. Svatby milujeme a je to na nás vidět!

Informace o dodavateli

"Vy jste taková večírková revoluce!" Přesně tahle slova padla od hosta na jedné hodně vydařené akci. Říkáte si, co tím chtěl rozjařený tanečník vlastně říct?

Boříme mýty o zábavových kapelách. Bez ohledu na typ nebo téma události je našim cílem vždy zachytit duši akce, propojit se s publikem a společně sdílet radost z hudby.
Díky širokému repertoáru neohraných písní se perfektně hodíme právě na svatby, kde se často sejde několik různých věkových kategorií. Po více než 6 letech na svatebním trhu máme v rukávu přesně ty písně, které fungují napříč generacemi.

Složení kapely
Sandra Matušková - klávesy & zpěv
Michal Matuška - kytara & zpěv
Dan Novák - cajon | bicí
Marek Šatara - basa | bass synth
Spolupracujeme i s dalšími alternacemi a muzikanty (např. dechové nástroje).

Co nabízíme
Široký repertoár & flexibilita

Ed Sheeran k obřadu? Rocknrollové evergreeny? Borovička na baru i na parketu? Rockovej dojezd? Safír hudebních festivalů?
Nabízíme hity, které byste od 100% živé kapely nečekali. Náš playlist obsahuje výběr toho nejlepšího napříč různými obdobími a žánry. Tím, že jsme česko-slovenská kapela, tak máme i výběr těchto písní. Úplnou třešničkou na závěr jsou taneční a elektronické hity. Žánrové ladění přizpůsobíme konceptu vaší svatby.

Profesionální zvuk & osvětlení
Hotel*****? Sklípek? Stodola? Kulturák? S přehledem nazvučíme svatby o jakékoliv velikosti.

Nadstandardní délka produkce & přístup "na míru"
Umíme kratší, ale i celovečerní produkci. O našich přestávkách se nemusíte bát ohlušujícího ticha - vždy volíme vhodnou hudbu do podkresu.

Pojďme spolu vytvořit nezapomenutelný soundtrack vaší svatby!

Hodnocení uživatelů

5.0

14 recenzí

Tato kapela je úplná bomba! Vybrali jsme si ji bez předchozí zkušenosti nebo doporučení na naši svatbu, kde předvedli výkon a zvuk, který předčil naše velká očekávání. Všichni hosté byli nadšení a dobře se bavili. Ještě bych vyzdvihl perfektní komunikaci a taky ochotu připravit nadstandardní překvapení, které pro nás dost znamenalo. Rozhodně doporučujeme! E&T.

E&T

5.0

Vybrat si kapelu Jambox na naši svatbu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí jaké jsme pro náš svatební den udělali. To stejné si myslí i naši svatebčané, od nichž ještě teď posloucháme samou chválu... a asi ještě chvilku budem! Po dojemně zahrané a odzpívané písni pro první tanec, za což moc děkujeme a vážíme si toho, byla svatba jedna velká párty, o čemž svědčil neustále plný taneční parket. Neuvěřitelně nás bavil váš hudební repertoár. Myslíme si, že jste dokonale odhadli atmosféru svatby a podpořili ji svojí hudbou. Jde vidět a slyšet, že jste všichni skvělí muzikanti, kteří si to neskutečně užívají. Děkujeme, že i díky Vám byl náš svatební den nezapomenutelný!

Renata

5.0

Kapelu Jambox jsme si vybrali na základě doporučení naší svatební koordinátorky a musíme říct, že jsme se nemohli rozhodnout lépe! Bylo nám líto netancovat byť jen na jednu písničku, jak skvěle kapela hrála! Večerní party byla skvělá a nezapomenutelná, chtěli bychom Jambox poslouchat už pořád. A co zhodnotí lépe hraní kapely než fakt, že si dva páry kapelu zamluvili na příští rok, a to rovnou na naší svatbě. Těšíme se, až kapelu znovu uslyšíme. Ať už na svatbách našich přátel, nebo na jiných akcích.❤️

Simona Novotná

5.0

Plánujete akci a zvažujete živou skupinu, konkrétně Jambox? Neváhejte a jděte do toho! Měli jsme Jambox na svatbě a byla to obrovská pecka! Domluva, organizace, spolehlivost, zvuk, vystoupení, lidský faktor - vše 10/10. Skvělá párty, moc děkujeme, Alča a Standa.

Alča a Standa

5.0

Kapelu Jambox jsme si objednali jako hudební doprovod při obřadu. Skvělá komunikace a ochota. Kvůli nám se i naučili píseň z pána prstenů na příchod ženicha. Paní Sandra má krásný hlas a vše bylo odehráno i odzpíváno dokonale. 😊 Velice doporučuji!

Nikola M.

5.0

Fantastická kapela, která nám pomohla z naší svatby udělat párty přesně podle našich představ. Na schůzce se Sandrou jsme si řekli jaká bude sestava hostů a vypíchli jsme pár skladeb, které prostě musí zaznít, o zbytek výběru se už postarali v Jamboxu a musíme říci, že to bylo super :) Vše bylo skvělé od komunikace s kapelou až do samotného závěru našeho večera, kdy nám zahráli skladbu, která byla srdcovkou nejen pro pár zúčastněných, ale i pro lokalitu, kde jsme se nacházeli. Věřím, že jsme se vzájemně neslyšeli naposledy :) Díky! T&K

Tomáš Vrbecký

5.0

Kapela Jambox nám hrála na svatbě a naprosto předčila už tak velmi vysoká očekávání, která jsme na ní měli. 1) Kvalita komunikace - velmi lidský a profesionální přístup, skvělá domluva, na všem jsme se dohodli, nic nebyl problém 2) Samostatnost - kapela přijela na svatbu, pozdravili jsme se, řekli si, kde by měli hrát a co se další organizace týče, tak jsme o kapele vlastně nevěděli. Potom už tam stáli naladění, nazvučení, nasvícení a připravení provádět nás večerem 3) Zvuk a vystupování - Naprosto profesionální muzikanti s parádně vystavěným repertoárem, obrovským talentem, kreativně propracovanou aranží, zvučným zpěvem, boží kytarou a v neposlední řadě skvělou chemií mezi všemi členy kapely. Na party, kteoru Jambox rozjel, budou všichni svatebčané ještě dlouho vzpomínat! Můžeme jen a jen doporučit! Jambox, děkujeme, jste neuvěřitelní!

Jan Heřmánek

5.0

Kapela Jambox nám zahrála na naší svatbě... To, jaký přístup při domlouvání akce mají, je až nezvyklé. Sandra je super sympatická a velice vstřícná. Nic není problém. Po jejich první zahrané písničce bylo jasné, že si na svatbě perfektně zapaříme:-). Skvělé sehraní, neuvěřitelný hlas zpěvačky, super playlist. Navíc jsou všichni jsou velmi příjemní a bezprostřední lidi. Moc Vám děkujeme, i díky Vám byl náš den D dokonalý:-)

Lucka a Martin

5.0

Perfektní volba na naši svatbu! Vybírali jsme podle videí na webu, ale na živo byl výkon ještě lepší. Super domluva s členy kapely na playlistu i celkové skladbě večera. Znakem spokojenosti našich hostů bylo krom výslovných pochval a dotazů, kde jsme kapelu našli, také to, že si 3 hosté hned na místě domlouvali termíny na svoje akce. Ještě jednou děkujeme za příspěvek do skládačky našeho velkého dne!

Miroslav

5.0

Ze své vlastní zkušenosti musím říct, že výběr kapely na svatbu je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. Kapela vám totiž utváří celou svatební atmosféru. Já jsem měla šťastnou ruku a vybrala jsem nejlépe, jak jsem vybrat mohla. Už od začátku jsem věděla, že přesně tuto kapelu na své svatbě chci. Bylo to naprosto úžasné!! Výběr písní jsem nechala na nich a udělala jsem dobře. Celou dobu z nich sršela energie a parádně to rozjeli. Je vidět, že jsou to profesionálové a dělají to opravdu s láskou. Chtěla bych touto recenzí moc poděkovat. Kromě toho, že skvěle hrají a zpívají, mají i lidský přístup a nebyl problém se na ničem domluvit. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že se brzy zase potkáme! ❤️❤️❤️

Michaela Pacherová

5.0

Kapela Jambox nám hrála na svatbě a byl to perfektní zážitek!! Výborný zpěv i celé ladění kapely. Skvělá domluva před akcí, naučili se i námi vybranou píseň a hudbu celkově volili dle našich preferencí. Na samotné akci to pořádně rozjeli a my s nimi! Děkujeme moc celé kapele, že pomohli náš den ještě více rozzářit! ❤

Lenka

5.0

Skvělá kapela se skvělým repertoárem! Moc ochotní a se vším nám vyšli vstříc. Můžu jedině doporučit, pokud chcete mít úžasnou párty 🤩

Marie K.

5.0

Pokud chcete nezapomenutelný večer, párty nebo svatbu jako my, tak se domluvte s kapelou Jambox. Sandra, Michal, Marek a Dan jsou skvělí hudebníci a moc milé osobnosti, kteří ví jak vytvořit skvělou atmosféru. Kapela svou kvalitou naprosto omráčila naše hosty i nás (a to jsme věděli že jsou skvělí). Mají výborný a kvalitně poskládaný repertoár. Komunikace naprosto bezchybná. Třešničkou na dortu bylo nečekané překvapení - naučili se naši píseň pro první tanec a ještě zahráli manželovi oblíbený song mimo aktuální repertoár. 💙 Děkujeme!!!

M&M

5.0

Kapela nám hrála na svatbě - při obřadu v kostele a pak i na parádní párty večer. Jsou úžasní! Přizpůsobili se perfektně každému prostředí, komunikace před svatbou fungovala na jedničku, provozní areálu, ve kterém jsme slavili si na kapelu vzali kontakt s tím, že takovou profesionalitu od kapely ještě nezažili - a to za sebou mají spoooustu svateb. Takže - my můžeme jedině doporučit!! A poděkovat:)

Alžběta H.

5.0

Místo působení

Nové sady 988, Staré Brno, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Bratislavský kraj

Trenčiansky kraj

Nitriansky kraj

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Vysočina kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.