Kontaktovat
chevron Zpět

kapela PartyLeaders

Hudba / Živá hudba

Hlavní město Praha

Milujeme hraní na svatebních večírcích. Jsme sice uskupení profesionálních muzikantů specializované na rozpoutání taneční zábavy a všeobecného veselí na večírcích všeho druhu, ale svatby jsou naše srdcovka. Repertoár máme sestavený z toho nejlepšího, co v populární hudbě za posledních sto let vzniklo. Od Vlacha po Bacha, od Suchýho po Bowieho, od Depeche po Cashe. Roztančíme všechny generace. Jsme PartyLeaders, neboli "rozjížděči mejdanu"!

Informace o dodavateli

Nevěsty nosíme na rukou! Jen zábavu typu Michal David u nás určitě nehledejte. Nic na ten způsob zásadně nehrajeme a po skončení živé produkce to nepustí ani náš DJ Bedřich, ve kterého se v případě zájmu převtělí jeden z nás. Tím se lišíme od většiny tuzemských „zábavovek“ a díky tomu se přirozeně selektuje naše klientela. Najímají si nás lidé s kultivovaným hudebním vkusem, kteří dokáží ocenit to, že hrajeme jen tu nejlepší taneční muziku od 30. let po současnost. V PartyLeaders jsme všichni muzikanti z povolání a motivuje nás především radost z hraní dobré hudby a vytváření energie, která se nám z roztančeného parketu vrací zpátky. Člověk může dělat dobře jenom to, co ho baví.
A kdo jsou muzikanti z povolání? To jsou lidé, kteří vystudovali (nebo ještě studují) nějakou hudební školu (konzervatoř) a mají stálé angažmá v různých orchestrech nebo doprovodných kapelách slavných zpěváků a zpěvaček, vyučují hudbu na konzervatořích i soukromě, pracují v nahrávacích studiích - živí se hudbou. Takoví lidé hrají logicky nejlépe a poslouchat je bývá čistou radostí.
A důležitou předností je i to, že je na nás spolehnutí. Pokud někdo z nás např. onemocní pár dní či hodin před vystoupením, je plnohodnotně nahrazen jiným muzikantem a váš večírek zůstává neohrožen. Kapela PartyLeaders přijede zahrát za všech okolností!

Hodnocení uživatelů

Cenník

Položka Suma
Zašleme dle konkrétní poptávky e-mailem, ale přibližně: 30 000,- CZK

Místo působení

Praha, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Trenčiansky kraj

Nitriansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.