Kontaktovat
chevron Zpět

KLENOTA

Šperky, doplňky

Hlavní město Praha

KLENOTA je mladá, ryze česká značka, která vznikla v roce 2008 z lásky k pravým šperkům. Vycházíme z bohaté české historie ručního zlatnictví a šperkařství. Držíme se hodnot prověřených staletími: věříme v ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a kvalitní šperky. Díky znalostem a zkušenostem předchozích generací i současných profesionálů klenotnického oboru dnes vznikají v ateliéru KLENOTA veškeré naše šperky.

Informace o dodavateli

V ateliéru KLENOTA si uvědomujeme, že výběr zásnubního a snubního prstenu je pro pár důležitou zkušeností, a děláme vše pro vaši naprostou spokojenost. Ke každému snubnímu prstýnku od nás zdarma získáte certifikát pravosti, celoživotní kontrolu a čištění. Pokud jste zakoupili i zásnubní prsten KLENOTA, máte od nás navíc 7% slevu na pár snubních prstenů. V prodeji spojujeme výhody online prostředí a osobního přístupu. Umíme vyjít vstříc vašim přáním i poradit nerozhodným. Každý detail je pro nás důležitý, protože víme, že je důležitý i pro vás. Naše výroba stojí na tradičních postupech a poctivém ručním zpracování, které je zárukou kvality a dlouhé životnosti šperků. Všechny naše šperky vznikají přímo v ateliéru v srdci Prahy.

Hodnocení uživatelů

Místo působení

Praha 1, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.