Kontaktovat
chevron Zpět

Svatba s námi - koordinátorky

Svatební koordinátorka

Kolín

Prožijte plánování i den svatby v klidu. Nechte nás z vašeho nezapomenutelného
dne vytvořit váš perfektní zážitek na celý život.
Naplánujeme a zkoordinujeme Váš svatební den. Pomůžeme s výběrem prostor a dodavatelů. Poskytneme naše know-how, kreativní nápady a inspiraci. Vyřešíme jakékoliv nečekané situace a zajistíme, že váš den proběhne bez stresu.
Z praktických důvodů koordinujeme vždy ve dvou a tak nás žádný problém nemůže zaskočit:-)

Informace o dodavateli

Jsme rodinná firma, mamka s dcerou, které jsou připravené proměnit Váš sen ve skutečnost. Budeme Vaše pravá ruka a nejlepší kamarádka při každém kroku až k onomu dni D.

Teď, když jste se rozhodli strávit spolu zbytek života, je čas na plánování vysněné svatby. Na každém kroku narážíte na plno informací, projíždíte Pinterest, svatební fóra, ale jde Vám z toho hlava kolem a nevíte, kde vlastně začít. Ušetřete čas, nervy a nechte to na nás.

Svatba je jeden z nejdůležitějších a nejšťastnějších dnů v životě, tak hoďte všechny starosti na naše bedra, nechte se hýčkat a užijte si předsvatební čas v poklidu. Budeme za vás řešit neočekávané situace a kompletně zorganizujeme Váš svatební den dle Vašich představ.

Rády pro Vás zajistíme celou svatbu, svatební obřad či svatební dekorace na klíč. V naší nabídce najdete také spoustu svatebních dekorací k zapůjčení, od kompletního mobiliáře pro Váš obřad, sladký bar až po odpočinkový koutek.

Ke každému klientovi se snažíme přistupovat individuálně dle jeho potřeb. Důležitá je pro nás především Vaše spokojenost.

Hodnocení uživatelů

Místo působení

Sendražice, Kolín 2, Kolín, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.