Kontaktovat
chevron Zpět

LOL Party Kapela

Hudba / Živá hudba

Brno-město

Pop-rock-funky-latino-disco party kapela z Brna!

Informace o dodavateli

Každá správná svatební party má na programu i našlapanou živou hudební kapelu! A k tomu jsme tady my: Party Kapela LOL, která posune vaši svatbu na další level zábavy. LOL Party Kapela má unikátní repertoár cover písní ve stylu pop, rock, funk, latina, boogie a disco, který umí jak rozproudit zábavu, tak pohladit na srdci. Zaručeně vám uděláme i z vašeho svatebního veselí pořádný mejdan!

Hodnocení uživatelů

5.0

16 recenzí

Bez kapely LOL by nase svatba nebyla TA nejlepsi (funky) svatba !! Velmi talentovani muzikanti a hlavne super lidi, kteri byli ochotni splnit vsechna nase prani. Jsme moc vdecni a rozhodne doporucujeme ! 10* z 5ti 🤩🎸🎤🎼🥁🥰 A od tatinka nevesty dodavam : 'LOL je kapela, která ze svatby udělá veselou a nadupanou superpárty! Zpěvačky a muzikanti jsou skvělí jako jedinci, ale dohromady je to zkrátka tepající nářez, navíc ve vynikajícím zvuku! Jako otec nevěsty-spolupořadatel oceňuju, že kapela má výtečné vybavení, které si přiveze a postaví zcela sama a přesně na čas. Krásná nevěsta, schopný ženich, řízné pivo, pěkné víno, skvělé pochutiny – a když k tomu dáte LOL, máte SVATBU JAKO ŘEMEN!!!'

Annie Rose

5.0

Skvělí muzikanti, secvičená show, kvalitní technika, vyladěná image, profesionální domluva s kapelníkem -- doporučuji z pozice spokojeného pořadatele.

Tomáš Večeřa

5.0

Skvělá volba na svatbu nebo jinou party. Naši svatbu jsme měli open air spíš jako neformální zahradní party, ale dokážu si kapelu představit i pro “wanna be fancy” svatbu. Kapela má skvělý drive, roztančila všechny ❤️ navrch příjemná a bezproblémová domluva 🙂 děkujeme!

Eva Kokolia

5.0

Parádní parta hudebníků, kteří rozproudili zábavu na naší svatbě tak, že nás zastavila až vyhláška o nočním klidu 🙂 Zdánlivě nekonečně široký repertoár, první tanec na přání a pozitvní ohlasy od všech svatebčanů

Tomáš Jelen

5.0

Super kapela na svatbu, dokáží i netanečníky zvednout ze židle! 💃🕺😊 výborná domluva, široký repertoár a skvělá parta lidí, děkujeme že jste nám zahráli

Barbora Babicová

5.0

Kapelu jsem slyšela poprvé na svatbě přátel a moc se mi líbila. Takže nebyla jiná volba než po nich sáhnout i na tu mojí, a nezklamali. Skvělá energie, repertoár. Prostě vše naprosto dokonalé. Děkuji za vše. Nejen já, ale i hosté byli unešení <3

Monika Müllerová Adamová

5.0

Kapelu jsem slyšel hrát na Letní noci v Řečkovicích a zaujala mě především množstvím světových moderních hitů, které jsem ani netušil, že lze zahrát instrumentalně takhle dobře👌👏 celkový dojem z mladé, moderně laděné a sebevědomě vystupující kapely byl dobrý, skvěle jsem se bavil a těším se na další koncert!

Vojtěch Pospíšil

5.0

Úžasní... Hráli na svatbě kamarádům a palec hore.

Annie Drábková Floriánová

5.0

Kapela LOL je perfektni. Díky ní jsme si skvěle užili oslavu narozenin. Musím jen a jen chválit a doporučuji!

Hana Záděrová Procházková

5.0

Bylo to super, parádní svatební večírek ❤️❤️

Petra Jíhlavcová

5.0

Pecka kapela, super lidi, parádní přístup. Jednoznačně všem doporučujeme a moc děkujeme!!

Martin Chmel

5.0

LOL Party Kapela je prostě skvělá. Kromě super repertoáru na poslední chvíli nacvičili a zahráli naši píseň na první tanec. Kdyby nás nezastavila policie a rušení nočního klidu, tančili bychom do rána. 🙂 Moc děkujeme!

Klára Housarová

5.0

Jednoduše výborní muzikanti!

Barbora Aneta

5.0

Profící! Děkujeme za super svatební zábavu. Kvalitní hudební jízda plná funky! 💃🕺🏹

Iveta Danielová

5.0

Kapelu LOL jsme měli na našem maturitním plese. Velkým dílem přispěli k úžasné atmosféře, se kterou se nám těžkou loučilo. Jsou to úžasní lidé s velmi bohatým repertoárem, se kterým zabodovali u všech věkových kategoriích. Vyšli nám se vším vstříc celková domluva byla velmi příjemná. Děkujeme a můžeme jen doporučit.

Kristýna Pemčáková

5.0

Super kapela, kterou stojí za to slyšet! Jedinečné hlasy zpěvaček a zajímavá aranžmá písniček.

Michaela Dimitrovová

5.0

Cenník

Položka Suma
Vystoupení kapely od 18-23h včetně ozvučení a osvětlení: 28000

Místo působení

Křižíkova 2989/68a, Brno-Královo Pole, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Trenčiansky kraj

Nitriansky kraj

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.