Kontaktovat
chevron Zpět

Nikol Macoszková │ SVATEBNÍ FOTOGRAFKA pro Váš jedinečný den

Fotograf

Návsí

Chci, ať máte oči jeden pro druhého, ne pro fotoaparát.

Informace o dodavateli

Svatební fotografii se věnuji teprve krátce, ale o to s větším nadšením. Snažím se, aby fotografie vyprávěly příběh, proto ve své finální galerii najdete nejen důležité momenty z celého dne, ale především i nečekané situace, které tvoří skvělou atmosféru.

Snažím se fotografovat Vás, Vaši lásku. Chci, ať jste u novomanželského fotografování co nejvíce uvolnění, a tak s sebou vždy nosím hudbu, která pomůže dotvořit atmosféru. Vy mě tak snáze přestanete vnímat a budete se plně soustředit na přítomný okamžik, sami na sebe. Nerada Vás stavím do křečovitých póz, které jsou nekomfortní. Nechám Vás se procházet, povídat si, zatančit na louce. Užít si snad jedinou část Vašeho důležitého dne, kterou strávíte téměř sami. Samozřejmě, pokud nebudete vědět, poradím, jak si stoupnout a co dělat.

Chci si s Vámi vybudovat bližší vztah, proto je pro mě velmi důležitá předsvatební schůzka (online či osobní), kde se navzájem poznáme a Vy mi přiblížíte harmonogram celého dne a další detaily. Ještě lepší je často i předsvatební fotografování, kde si alespoň vše vyzkoušíte "nanečisto".

V případě zájmu o zachycení vzpomínek z Vašeho významného dne, mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu: nikol.macoszkova@seznam.cz

Portfolio mých (nejen svatebních) fotografií můžete vidět na instagramu @nikol_macoszkova_photography

Budu se těšit na případnou spolupráci!
PS: kromě zmíněných lokalit ráda přijedu i do Polska, nebo kamkoli jinam po ČR! :)


Hodnocení uživatelů

5.0

3 recenzí

Fotografka Nikol, která nám fotila svatbu, předčila naše očekávání. Přicházela s řadou nápadů při focení a také si uměla hezky zorganizovat hosty. Díky jejím schopnostem tak máme krásné vzpomínky na náš nejdůležitější den. Fotografie jsou nádherné a slouží nám jako krásná památka na naší svatbu. Děkujeme za parádní fotky a můžeme jenom doporučit.

Lucie

5.0

Pokud hledáte fotografku pro váš svatební den, která přináší svěží, neotřelý a zábavný pohled na váš nejdůležitější okamžik v životě, tak je to právě Nikol. Není to jen běžná svatební fotografka. Je to kreativní duch plný energie a vášně pro umění.🥰 S Niki jsme získali mnohem více než jen standardní fotografie. Její odvaha zkoušet nové věci se projevuje v každém snímku. Každá fotografie je originální a unikátní, plná života a osobnosti. Její schopnost naslouchat a porozumět našim vizím jí umožnila vytvořit fotografie, které přesně odpovídají našim představám. Co je však ještě důležitější, je právě schopnost zachytit spontánní okamžiky radosti a štěstí, které udělaly ze svatebního dne zcela nezapomenutelný zážitek.💕 Nikol není jenom fotografka, ale spíše tvůrce příběhu. Její fotky nejen zachycují vzpomínky, ale také vyprávějí příběh plný lásky, radosti a neotřelosti. Pokud hledáte svatebního fotografa, kterému můžete důvěřovat, tak neváhejte a pozvěte si Niki – nebudete zklamáni.

Ivana

5.0

Nikol má profesionální přístup k práci a jde na ni vidět, že ji focení naplňuje. Při společném focení měla reproduktor, ze kterého pouštěla písničky pro navození příjemné atmosféry, což nám velmi pomohlo se uvolnit. :) Výsledné fotografie byly krásně upravené a bylo jich okolo 550. Nikol dokázala zachytit neopakovatelné momenty a jsme moc rádi, že jsme si ji pro svůj den vybrali. :)

Eliška

5.0

Cenník

Položka Suma
Celodenní fotografování (10-12 hodin) 17000

Místo působení

Jablunkov, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.