Kontaktovat
chevron Zpět

Overtime Party Band

Hudba / Živá hudba

Hlavní město Praha

Jsme PARTY BAND, takže pokud hledáte opravdu živou kapelu na svatbu, jste tady správně. Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let, takže bavit se budou jak vaši prarodiče, tak i ti úplně nejmladší od všech vašich kamarádů.
Umíme to rozjet pořádně nahlas, ale i zahrát pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit. Máme veškeré vybavení, takže nemusíte vůbec nic řešit. Stačí pouze říct kdy a kam máme přijet. A mít zásuvku…

Informace o dodavateli

S OVERTIME to bude LEGENDÁRNÍ
My moc dobře víme, že svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě, a proto moc rádi přispějeme svojí hudbou k tomu, aby na ní měli všichni jen ty nejlepší vzpomínky.
Hudba k obřadu
Přivezeme klavír a violoncello a váš svatební obřad se rázem stane tím nejromantičtějším místem široko daleko. Nebo raději dáváte přednost něčemu netradičnímu? Co třeba živá hudba ze Star Wars, Pána prstenů nebo z jiných filmů, které máte rádi? Zkrátka stačí, když nám předem pošlete 3 až 5 písniček podle vašeho přání a my vám je zahrajeme.
Píseň k prvnímu manželskému tanci
Ve většině případů si ženich s nevěstou vyberou písničku z našeho repertoáru. Pokud tam ale „tu svoji” nenajdete, ozvěte se nám dostatečně dopředu, „tu vaši” se naučíme a zahrajeme vám ji. Jinak pustíme jakoukoliv písničku reprodukovaně.
Svatební veselice
Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let – od Elvise, Karla Gotta, Ewy Farné, Chinaski, Olympiců, Kabátů až po Eda Sheerana, AC/DC, Adele, Daft Punk, Village People, Queen či Amy Winehouse, takže bavit se budou úplně všichni – VY, vaši prarodiče, rodičové, tetičky, strýčkové, kamarádi i ti úplně nejmladší.

„Jak dlouho nám budete na svatbě hrát?”
To záleží. Když je nutné dodržet tzv. „policejní hodinu”, tzn. když od deseti musí být klid, hrajeme cca od 18:00 do 22:00. Když žádné omezení není, hrajeme většinou od osmi do půlnoci.

DJ s diskotékou na přání
Po našem živém vystoupení můžete pokračovat v jízdě klidně až do rána s naším DJ, který vám udělá diskotéku na přání. Věřte, že žádná „bejby” nebude sedět v koutě → DJ na svatbu a další akce.

Určitě se podívejte na naše reference a místa, kde všude jsme hráli. Za zkouknutí stojí i videa a fotky z našich akcí, protože tak mnohem lépe nasajete atmosféru, kterou dokážeme udělat i na vaší svatbě.

Hodnocení uživatelů

5.0

2 recenzí

„Naše svatební veselí nám doprovázela kapela Overtime party band a chceme jim za to ještě jednou velmi poděkovat. Všichni svatebčané byli nadšeni a zábava se povedla. Kapela má velmi široký záběr a hrají opravdu dobře. Má to drive. Bezvadná domluva, vše fungovalo na jedničku. Opravdu nejlepší party našeho života. Doporučujeme všem!”

Kačka a Max Smrčkovi

5.0

"Kapela byla naprosto skvělá! Podruhé bych na svatbu volila stejně! Všichni tancovali a užívali si skvělé hudby od půl páté až do ranních hodin. Moc za tento skvělý zážitek děkujeme!"

Nikča a Radek Citovi

5.0

Cenník

Položka Suma
Živá kapela v délce 4 hodiny 25.000,- CZK
Dopravné 8,-CZK/KM
Klavírní doprovod k obřadu 3.000,- CZK
Violoncello, klavír a zpěv k obřadu 9.000,- CZK
DJ po skončení živé kapely 1.000,- CZK/hodina

Místo působení

Praha, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.