Kontaktovat
chevron Zpět

Svatba s námi - půjčovna dekorací a mobiliáře

Pronájem inventáře

Kolín

Svatební den snů vytvoříte s dekoracemi a mobiliářem z naší půjčovny.
Zapůjčíme vám veškeré dekorace i mobiliář pro vaši svatbu od A do Z, prostě vše co budete potřebovat. Nabízíme široký výběr stylů a barev. Dekorace si můžete vyzvednout u nás ve skladu v Sendražicích u Kolína nebo nechat dopravit na místo. Sklad neustále doplňujeme a rády zakoupíme i chybějící dekorace speciálně pro váš den.
Veškeré dekorace i s cenami najdete na našem webu.

Informace o dodavateli

Jsme rodinná firma, mamka s dcerou, které jsou připravené proměnit Váš sen ve skutečnost.
Budeme Vaše pravá ruka a nejlepší kamarádka při každém kroku až k onomu dni D.

Teď, když jste se rozhodli strávit spolu zbytek života, je čas na plánování vysněné svatby. Na každém kroku narážíte na plno informací, projíždíte Pinterest, svatební fóra, ale jde Vám z toho hlava kolem a nevíte, kde vlastně začít. Ušetřete čas, nervy a nechte to na nás.

Svatba je jeden z nejdůležitějších a nejšťastnějších dnů v životě, tak hoďte všechny starosti na naše bedra, nechte se hýčkat a užijte si předsvatební čas v poklidu. Budeme za vás řešit neočekávané situace a kompletně zorganizujeme Váš svatební den dle Vašich představ.

Rády pro Vás zajistíme celou svatbu, svatební obřad či svatební dekorace na klíč. V naší nabídce najdete také spoustu svatebních dekorací k zapůjčení, od kompletního mobiliáře pro Váš obřad, sladký bar až po odpočinkový koutek.

Ke každému klientovi se snažíme přistupovat individuálně dle jeho potřeb. Důležitá je pro nás především Vaše spokojenost.

Hodnocení uživatelů

Místo působení

V Zahradách 52, Kolín 2-Sendražice, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Vysočina kraj

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.