Kontaktovat
chevron Zpět

Svatební klavíristka | Terezie Hrubá

Hudba / Na obřad

Třebíč

Hledáte dokonalý hudební doprovod na svůj svatební obřad? Nabízím hru na klavír přímo na Vaší svatbě, ať už se koná v přírodě, na zámku nebo kdekoliv jinde. Přivezu si vlastní piano a vytvořím nezapomenutelnou atmosféru pro Váš výjimečný den.

Kontaktujte mě a domluvíme se na podrobnostech.

Informace o dodavateli

Jmenuji se Terezie Hrubá a hře na klavír se věnuji již od šesti let, kdy jsem začala navštěvovat základní uměleckou školu. Hraní mě stále naplňuje i v dospělosti a je součástí mého každodenního života.

Vlastním elektrické piano značky YAMAHA v černé neutrální barvě. Elektrické piano má oproti klasickému pianu funkci ztlumení, což je velkou výhodou při navozování té správné atmosféry daného úseku obřadu. Také je zde možnost vybrat si zvuk klavíru či varhan. Varhanní doprovod se hodí například pro obřady na radnici nebo v kapli. Pro církevní svatební obřady v kostele Vám mohu nabídnout rozšířený repertoár skladeb a písní.

Hodnocení uživatelů

5.0

5 recenzí

Když jsem plánovala svatbu, věděla jsem že Terezka je jasná volba. Že nikoho jiného nechci. Vyhověla mi úplně ve všem. Když jsem řekla ze máme svatbu venku nebyl žádný problém. Když jsem si vymyslela skladby co by jsme s manželem rádi slyšeli při obřadu tak také nebyl problém a když se našla skladba kterou neuměla, tak se jí doučila. Bylo to krásné ve všech směrech.

Lucka

5.0

Rádi bychom poděkovali svatební klavíristce Terezce za úžasný hudební doprovod během našeho svatebního obřadu. Svou hrou na klavír vytvořila nádhernou atmosféru a všichni hosté byli nadšení. Pokud hledáte někoho, kdo dokáže udělat z vašeho svatebního obřadu nezapomenutelný a dojemný okamžik, tak vřele doporučujeme. Děkujeme za krásný zážitek. J&T

Jana a Tomáš

5.0

Při přípravách svatebního obřadu jsme oba s manželem věděli, že klavír je ten pravý nástroj, který by měl doprovodit náš nejdůležitější okamžik v životě. Volba svatební klavíristky byla jasná. Terezka je moc šikovná, talentovaná a velmi zodpovědná a doporučili bychom její služby každému, kdo má rád hudbu zprostředkovanou romantickým klavírem.

A & J

5.0

Terezku rozhodně doporučujeme na 100%! Neznám zodpovědnějšího a pečlivějšího člověka. Žádá z námi vybraných skladeb pro ní nebyla problém, ochotně nacvičila i ty, které neměla ve svém repertoáru. Má opravdu profesionální vystupování, nejen že výborně hraje, ale i krásně vypadá. Opravdu perfektní doplnění svatebního obřadu !!!

Eva a Lukáš

5.0

Moc děkujeme Terezce ❤️ za hudební doprovod na našem svatebním obřadu, ze kterého jsme byli nadšení my i ostatní svatební hosté. Když jsme se rozhodli o klavíru na svatbě, Terezka byla jasná volba a jsme za ní moc rádi. Její hra na klavír náš svatební den příjemně zpestřila. Perfektní a profesionální domluva, přístup. Všem by jsme Terezku rádi doporučili. Děkujeme ❤️.

Monika

5.0

Místo působení

Jihlava, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Pardubický kraj

Vysočina kraj

Jihomoravský kraj

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.