Kontaktovat
chevron Zpět

Svatební krámek - půjčovna dekorací, dekorování, koordinace

Pronájem inventáře

Obříství

V našem svatebním a dekoračním online krámku můžete vybírat z více než 500 druhů různých dekorací ať už pro dekoraci obřadu, hostiny, chill koutků nebo různých doplňků pro svatbu či oslavu. Pomůžeme sehnat ostatní dodavatele a ve svatební den se o vše postaráme, tak abyste neměli Vy ani Vaši blízcí žádné starosti.

Informace o dodavateli

Nestíháte si dekorace u nás vyzvednout a máte před svatbou spoustu jiného zařizování? Vše Vám přivezeme na místo, kam si budete přát.

Jste z druhého koutu republiky a líbí se Vám naše dekorace? Pro tyto případy nabízíme zaslání dekorací přepravní službou. Pouze ale u těch dekorací, jejichž povaha to dovoluje (žádné sklo či objemné věci)

Dekorační služby nabízíme převážně v Praze, Středočeském kraji a v Severních Čechách. Rádi za Vámi ale dojedeme i dále.

Službu Obřad bez starostí nabízíme pro celou ČR.
Nevíte si s výzdobou rady? Nevíte, jak vše nakombinovat tak, aby byl výsledek podle Vašich představ a aby toho nebylo málo nebo naopak hodně? Se vším Vám poradíme, prostřeme si stůl a Vy hned budete mít o konečném vysledku lepší představu.

Hodnocení uživatelů

5.0

4 recenzí

Paní naprosto úžasná, skvělá komunikace i domluva. Nádherné věci k zapůjčení. 100% spokojenost. ❤️ Doporučuji bez váhání.

Markéta Kadeřábková

5.0

Naprosto dokonalé 😍. Moc děkujeme za naprosto profesionální a skvěle odvedenou práci na naší svatbě. Dekorace i květiny byly nádherné. Všechno ladilo a na živo vypadalo přesně tak jak jsem si představovala, komunikace s vámi taky bezva. Určitě všem doporučuji Svatební krámek buď na půjčení dekorací nebo i na celkovou přípravu svatby.

Magdalena Šrotová

5.0

Půjčovali jsme si dekorace na svatbu a byla jsem velmi spokojená☺️ , vše bylo v pořádku.. potahy na židle čisté, vše ve skvělém stavu😉. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro zapůjčení dekorací, díky kterým byla naše svatba naprosto kouzelná, děkuji🙂.

Tereza Michalková

5.0

Domluva a zaslani zapujceneho zbozi je proste parada. Pujcili jsme si potahy na svatbu. Dorazily jak bylo dohodnuto a to stejne i s vyzvednutim pri vraceni potahu. Opravdu doporucuji! Byli jsme velice spokojeni 😊

Tomáš Koutný Kmenta

5.0

Místo působení

Mělnická 311, Libiš-Neratovice, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Vysočina kraj

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.