Kontaktovat
chevron Zpět

Vezu Bubliny

ProseccoVan, ProseccoBar

Plzeň-sever

Naše dva prosecco vany jsme vlastníma rukama vytvořili z vozítka Piaggio Ape z roku 1975 a 1969. Naplnili jsme je proseccem a dobrou náladou!

Informace o dodavateli

Nabízíme vám nejen výborné stáčené frizzante vyráběné ze 100% odrůdy Glera, míchané prosecco drinky a to nejlepší z lahvového prosecca, co jsme v oblasti Asola a Valdobbiadene ochutnali, ale hlavně nezapomenutelný zážitek a skvělou atmosféru. To je náš prosecco van.

Naše dva prosecco vany jsme vlastníma rukama vytvořili z vozítka Piaggio Ape z roku 1975 a 1969. Do důchodu se tyto Italské tříkolky rozhodně nechystají! Naplnili jsme je proseccem a dobrou náladou. Vybírat můžete ze tří základních balíčků, které jsme pro vás připravili. Pokud chcete ještě více prosecca, míchaných drinků nebo času obsluhy, rádi pro vás připravíme cenovou nabídku šitou na míru vašim požadavkům.

Přijedeme za Vámi kamkoliv po České republice. Prosecco vany Carol a Luigi mají nejradši svatby a firemní eventy, ale pozváním na rodinnou oslavu, nebo rozlučku se svobodou rozhodně nepohrdnou. Pozvěte své přátele k našemu pojízdnému baru a vychutnejte si několik míchaných drinků na základě prosecca. Namícháme vám oblíbený aperol spritz, hugo spritz, nebo prosecco mimosa. Pokud rádi ochutnáváte nové drinky, doporučujeme vyzkoušet malina spritz, limoncello spritz, nebo letní levander spritz. Nově pro vás rádi namícháme nealkoholickou verzi aperolu. V horkých letních dnech jistě oceníte i domácí limonády s ovocem.

Na akci nevozíme pouze prosecco van a prosecco, ale i chillout zónu s lehátky a případným ozvučením. Po západu slunce vše ještě nasvítíme retro žárovkami pro podtržení příjemné Italské atmosféry.

Hodnocení uživatelů

5.0

7 recenzí

Skvělý zážitek, mohu jen doporučit! Obsluha velice příjemná a ochotná. Spokojenost ve všech směrech!

Hana Koukolíková

5.0

Profesionální přístup, milá obsluha a samozřejmě skvělé pití. Moc děkujeme za servis na naší svatbě a za Vaši cestu až do německých Drážďan. Všem mohu doporučit 10 z 10!

Barbora

5.0

Naprosto úžasné, mohu jen doporučit ❤️❤️ A jak praví Vezu Bubliny ❤️Stali se z nás přátelé❤️ Ještě jednou velké díky na našem dnu D jdete Miláčkové

Michal Svoboda

5.0

Pojízdný prosecco na naší svatbě byla jako jedna z prvních věcí kterou jsem potřebovala a bylo to skvělý! Skvělý autíčko, skvělý prosecco, skvělý drinky a skvělý servis! Děkujeme moc a těšíme se zase někdy!

Anna Sitnianská

5.0

Naprosto NEJ !!!! Měli jsme na svatbě a jak my, tak naši hosté byli nadšeni. Mockrát děkujeme, že jste naši svatbu udělali ještě lepší :-)

Lukáš Mach

5.0

Měli jsme tu čest mít tento stánek na naší svatbě a bylo to úplně super! Ať už designově, tak výběrem bublin, tak i obsluhou - Honzik je super! 80l vypito mluví samo za sebe 😀 Určitě mohu doporučit 👍

Petr Janýr

5.0

Skvělý výběr prosecca a super lidský přístup. Byla to jedna z nejlepších voleb, mít vás na naší svatbě, všichni si stánek pochvalovali a vypilo se mnohem víc, než jsme předpokládali. Mockrát děkujeme! ❤️

Barbora Chalupecká

5.0

Cenník

Položka Suma
Piccolo 11.800,- Kč
Medio 18.000,- Kč
Grande 25.000,- Kč
Individual dle cenové nabídky

Místo působení

Na Slovanech 365, Zruč-Senec, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.