Kontaktovat
chevron Zpět

Kocanda Kravsko

Hotel , Rezort , Sál, místnost , Penzion

Kravsko

Areál Kocanda se nachází na krásném poklidném místě na okraji obce Kravsko nedaleko Znojma. Specializujeme se zde na pořádání stylových svateb, firemních a soukromých akcí. Poskytujeme i ubytování pro individuální hosty. Jsme nejlépe opravenou památkou Jihomoravského kraje 2020 a vítěz kategorie penziony katalogu Amazing Places 2021.

Termíny nabízíme individuálně dle konkrétních potřeb snoubenců. Přes zimu máme výhodnější nájmy.

Informace o prostoru

Celý areál patří do portfolia oblíbeného svatebního místa Stodola Suška a o hladký průběh svateb se zde stará zkušený tým. Nabízíme ucelené služby, které snoubencům ušetří spoustu času a energie. Zajistíme vám prostor pro obřad a svatební hostinu včetně dekorací a květinové výzdoby, kompletní svatební catering včetně nápojů a alkoholu, profesionální obsluhu a stylové ubytování. Postaráme se i o hladký průběh vašeho svatebního dne včetně tradičních svatebních zvyků.

1/6


Nabízíme ubytování ve 46 stylových pokojích, s celkovou kapacitou až 180 lůžek včetně přistýlek. V naší nabídce najdete vícelůžkové rodinné apartmány, čtyřlůžkové, třílůžkové i dvoulůžkové pokoje. Celý areál Kocanda Kravsko je rekonstruován s úctou ke své historii, jsou zde zachovány jednotlivé původní středověké i industriální prvky, což se odráží i v zařízení jednotlivých pokojů. Každý pokoj je jiný, ve všech si můžete vychutnat skvělý design.

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Kravsko 45, Kravsko, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.