Kontaktovat
chevron Zpět

Resort Statek Starý Týn

Rezort , Sál, místnost , Stodola , Statek

Litoměřice

Statek Starý Týn je právě tím místem, které umíme proměnit ve vámi vysněné „místo svatební”. Kouzlo mu dodává už jeho poloha na samém okraji Starého Týna z něhož je nádherný-široký výhled do krajiny na panoramata Českého středohoří a malebné městečko Úštěk. Jedná se o statek rodinný, kde žijeme a pracujeme a tak jeho tvář a ráz je do velké míry zrcadlem našich snů a pohledů na Svět.
Máte-li tedy chuť i vy snít svůj svatební sen v komfortním zázemí a současně v bezprostřední blízkosti nefalšované přírodní scenérie, tak už dále nehledejte - našli jste ho. U nás bude vaše svatba vaším dokonale splněným snem.

Cenovou nabídku vám rádi zašleme na základě konkretizace vašich individuálních požadavků.

Informace o prostoru

SVATEBNÍ DEN JE KDYŽ…
Ten správný svatební den je, když všechno funguje jak má. Lépe řečeno, když všichni mají dobrou náladu, protože si v klidu a bez starostí mohou užít vše, co ke správné svatbě patří.
V rámci předsvatebního a svatebního servisu pomůžeme s plánováním harmonogramu celé svatby, sestavíme optimální jídelníček a dle vašich přání naplníme náš profesionální bar tím správným „střelivem”. A samozřejmostí je i rozplánování ubytování všech svatebčanů... a novomanželů.
Na základě letitých zkušeností s pořádáním svateb, víme že některé věci dělají jiní lépe - prostě je to tak a nebojíme se to přiznat. Tutíž některé, specifické doplňkové služby, ponecháváme na našich praxí ověřených partnerech, na které vás v případě zájmu nasměrujeme. Máme v naší databázi výborné DJ’s a cateringové společnosti, geniální fotografy a kameramany, šikovné stylistky, skvělé hudebníky a kapely a v neposlední řadě vám můžeme doporučit i několik seriózních právoplatných oddávajících (civilních i církevních).
Naším cílem je vidět, že si svatbu opravdu užíváte a na baru sedíte z čiré radosti a chuti slavit. Takže naviděnou u baru!

OBŘADEM TO VĚTŠINOU ZAČÍNÁ
Výše uvedené netí tak úplně pravdou. Většinou se svatebčané sjíždějí postupně a všichni se vítají a seznamují střídavě u baru a rautových stolů… Takže začátek bývá podobný konci - bar a mňamky u rautových stolů.
Nastane-li čas, musí se od baru. Vlastní obřad (koná-li se u nás na Statku) probíhá na naší rozlehlé svatební loučce u „Svatebního Stromu” nebo na molu u „Svatebního Jezírka”. V případě nepřízně počasí je také možné realizovat svatební obřad pod střechou v krásné stylové „Svatební Stodole”.

SVATEBNÍ HOSTINA - KAPACITA
Tak jako vytváříme výzdobu Statku dle povahy, každé konkrétní svatby, podobně upravujeme a navrhujeme optimální rozložení stolů individuálně pro každou svatební hostinu. Vycházíme z předběžného počtu svatebčanů a zohledňujeme také požadavky na výzdobu a celkové pojetí.
Máme několik standardních, ověřených uspořádání stolů a dekorací. Nicméně vše je jen otázkou domluvy a tudíž dovolí-li to technické možnosti, rádi vyjdeme vstříc i vašim méně tradičním nápadům na zasedací pořádek či uspořádání stolů.
Povaha svatebního sálu z něho dělá ideální prostor pro svatby v rozsahu 80-120 osob. V případě příznivého počasí lze využít i kapacitu venkovní zastřešené verandy, a rozšířit tak celkovou kapacitu až na 180 osob.

GASTRONOMIE
Hladová svatba, špatná svatba. Takže hlady vás trpěr určitě nenecháme. Máme k dispozici velkou, profesionálně vybavenou prostornou kuchyni, co by ideální zázemí pro cateringové týmy. Jednou z činností, které ponecháváme ostříleným expertům je právě příprava jídel včetně dobrot na rautových stolech. A věřte nám, nechat jídlo na expertech se nám vždy vyplatilo.
Gastro-manažeři s vámi proberou všechny možnosti ideálního menu tak, aby se vám už při samotném povídání o všech těch dobrotách sbíhali sliny.
Jako doplněk gastronomie vám můžeme nabídnout i venkovní grilování (plynový profi gastro grill) nebo romantickou „lidovou opékačku” přímo nad ohněm.

UBYTOVÁNÍ
Každý slavící a veselící se jednou musí unavit a odpadnout. A není nad to odpadnout do měkkého. Pro všechny poctivě slavící odpadlíky, ale i pro unavené babičky a uondaná dítka máme rozmanitou nabídku míst kam mohou složit své unavené hlavy .
V naší nabídce jsou plně vybavené krásné apartmány ve stylové „Roubence”, dvou či čtyřlůžkové pokoje ve „Na staré sýpce” a ve „Stodole”. Pro nejromantičtější povahy máme připraveny 4 lůžkové plně vybavené „Jurty” (lampičky, postele, věšák na šaty,…).
Takže až vás přemůže únava - přejeme vám krásnou dobrou noc!

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Starý Týn, Úštěk, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobních údajů.