Kontaktovat
chevron Zpět

Svatební prostor ,,Koza ve voze,,

Restaurace

Praha-západ

Jsme STODOLA – jsme jiná STODOLA. Ta, do které nemusíte jet desítky kilometrů z Prahy, ta, kde se špatně shání cateringová společnost a kam si musíte přivézt suroviny i pití, kde si budete muset zkontrolovat i malé věcičky, aby vám nakonec nechyběly. Jsme STODOLA pro ty, kteří chtějí mít se svatbou co nejméně starostí, mít na jednom místě svatební obřad, místo pro hostinu i zábavu do ranního kuropění a pohodlné ubytování pro hosty.

Informace o prostoru

RESTAURACE KOZA VE VOZE Vzdušný, prosklený prostor v moderním designu spojený přímo se zahradou a venkovními terasami je vhodný pro menší svatby do 40 osob. Uspořádání stolů lze ve tvaru T nebo I. Vhodné pro servírovaný i rautový způsob obsluhy. Nealkoholické nápoje jsou podávány prostřednictvím nápojového koutku. Bar slouží pro výdej točených nápojů, profesionály míchaných drinků a alkoholu a volně navazuje na výdej nápojového koutku a cateringu.
VENKOVNÍ TERASA Se kterou je dveřmi přímo propojená. Na terase je možné i vystupování kapel do doby nočního klidu.
Z prostor terasy je hezký výhled na zahradu se vzrostlými stromy a přilehlým dětským hřištěm.
Snadno se odtud dostanete na parkoviště. Pronájem terasy - zahrady není zahrnut v rámci balíčku All inclusive.

SÁL RELAX
Prostorný sál napojený přímo na prostor ,,KOZY VE VOZE“, který lze použít například na pořádání obřadů za špatného počasí nebo pro doprovodný program.

MODRÝ SALONEK Druhý menší prostor napojený přímo na prostor ,,KOZY VE VOZE“. Využít ho můžete například jako zázemí pro nevěstu apod.

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Spojovací 918, Horoměřice, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.