Kontaktovat
chevron Zpět

Svatební prostor ,,Terasa ,,

Stodola

Praha-západ

Jsme STODOLA – jsme jiná STODOLA. Ta, do které nemusíte jet desítky kilometrů z Prahy, ta, kde se špatně shání cateringová společnost a kam si musíte přivézt suroviny i pití, kde si budete muset zkontrolovat i malé věcičky, aby vám nakonec nechyběly. Jsme STODOLA pro ty, kteří chtějí mít se svatbou co nejméně starostí, mít na jednom místě svatební obřad, místo pro hostinu i zábavu do ranního kuropění a pohodlné ubytování pro hosty.

Informace o prostoru

RESTAURACE STODOLA Otevřený prostor o délce cca 50 m s 5 francouzskými dveřmi a velkým proskleným oknem v čele. Otevřením dveří je možné prostor snadno propojit s venkovní terasou. Uspořádání stolů lze ve tvaru T nebo I. V čele svatebního stolu je místo pouze pro ženicha a nevěstu. Vhodné pro servírovaný i rautový způsob obsluhy. Nealkoholické nápoje jsou podávány prostřednictvím nápojového koutku. Bar slouží pro výdej točených nápojů, profesionály míchaných drinků a alkoholu a volně navazuje na výdej nápojového koutku a cateringu.

VENKOVNÍ TERASA Je přímo propojená francouzskými dveřmi, na které probíhá slavnostní oběd. Na terase je možné i vystupování kapel do doby nočního klidu.
Z prostor terasy je hezký výhled na zahradu se vzrostlými stromy a přilehlým dětským hřištěm.
Snadno se odtud dostanete na parkoviště.
Pronájem zahrady není zahrnut v rámci balíčku All inclusive.

SALONEK PARK Nachází se v zadní části horní terasy. Menší prostor s francouzským oknem a výhledem do zahrady. Po dohodě může sloužit jako prostor pro přípravu nevěsty a svatebčanů před obřadem, skladování cenností, fotokoutek apod.

DĚTSKÝ KOUTEK
Prostor určený pro vaše nejmenší se nachází o patro níže v přízemí. Atraktivní místo s horolezeckou stěnou, interaktivními prvky, prolézací stěnou na níž navazují závěsné sítě a skluzavka.

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Spojovací 918, Horoměřice, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.