Kontaktovat
chevron Zpět

TILIA vinařský dvůr

Stodola

Znojmo

Řekněte si ANO ve vinařství! Spojte své životy mezi vinicemi, které vás okouzlí v každém ročním období. Na jaře křehkou krásou, v létě mohutnou zelenou slavobránou a na podzim sladkými hrozny. To vše na jižní Moravě jen kousek od centra královského města Znojma.
Náš vinařský dvůr nabízí soukromí i místo na obřad, hostinu a zábavu pod širou oblohou i ve stylovém interiéru až pro 70 lidí. Bez stresujících přesunů, vše pěkně na jednom místě.

Informace o prostoru

Prvotřídní víno a gastronomie

Prvotřídní víno dodá naše vinařství. Catering připraví prověření dodavatelé. Věřte, že bude na co vzpomínat včetně profesionálního a milého personálu.

Je pouze na vás, jakou formu svatebního pohoštění si vyberete. Bude ro tradiční servírovaný oběd, slavnostní raut v duchu nejmodernějších trendů, nebo moravská grilovačka? Zajistíme i dort, sweet bar, fotokoutek…

Chcete vlastní nealko a tvrdý alkohol? Žádný problém! Vše navíc bez korkovného a dalších poplatků.

Kompletní a dokonalý svatební servis

Postaráme se o program s oblíbenou zážitkovou degustací vín a vinařským kvízem. Spolehlivě zabaví hosty, když se ženich s nevěstou věnují prvnímu manželskému fotografování i v dalších pauzách.

Děti se vyřádí v dětském koutku, na klouzačce, pískovišti… Rádi zajistíme i jejich hlídání a animační program.

Můžeme se postarat také o květinovou výzdobu a dekorace. V případě, že počasí bude rozmarné, přesuneme slavnostní tabuli do party stanu.

A máme dostatek parkovacích míst pro vaše auta.Novomanželé se vyspí dorůžova

Náš apartmán pro 4 osoby skvěle poslouží pro první manželskou noc. Ostatním hostům doporučíme ubytování v blízkém okolí a zajistíme dopravu mikrobusem.

Domluvte si s námi termín, sejdeme se a v klidu a pohodě to probereme a domluvíme se.

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Znojmo, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.