Kontaktovat
chevron Zpět

Zámek Vidžín

Zámeček , Zámek , Stodola , Statek

Úterý

Dokonalé svatební místo s ubytováním. Nabízíme Vám unikátní svatební místo, kde si můžete uspořádat svatbu na míru v zámku, nebo před zámkem. Naopak, jestli milujete přírodu a chcete se vzít v jejím souladu, nabízíme pro obřady okolní zahrady. Následně Vás bude hřát myšlenka, že pronájmem pomáháte s obnovou této kulturní památky. Děkujeme Nadační fond Vidžín

Informace o prostoru

Pronájem zahrnuje: prostorný areál včetně ubytování v zámecké budově (16 pokojů, 48 lůžek, 3 historické pokoje ve vídeňském baroku) ubytování od pátku do neděle, venkovní obřad, při špatném počasí možnost obřadu v barokním sále,nebo ve velkém zahradním altánu, zapůjčení zvukové techniky, dvě herny, dětský koutek, altán s grilem, velký altán v zahradách, venkovní terasa, prostorná restaurace, taneční parket, sál pro hostinu, bílé ubrusy, potahy na židle, parkoviště pro vaše hosty. Dále je možné využít: profesionálně zařízená kuchyně včetně chafingů, konvektomatů, robotů, kávovarů, lednic, skla, nádobí, pivního zařízení, el. energie atd. Jestliže si přejete uspořádat raut či hostinu, naši profesionální kuchaři vás budou patřičně hýčkat.

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Vidžín 8, Úterý, Czechia

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobních údajů.