Kontaktovat
chevron Zpět

Michal Holeček - Foťák z Valtic

Fotograf

Valtice

Jsem mladý fotograf pocházející z hlavního města vína, Valtic. Tady také žiju a většinou i fotím. Působnost mám, ale po celé republice, respektive Vaši svatbu můžu nafotit kdekoli si budete přát.

Informace o dodavateli

Svatba. To je bezesporu jedna z nejtěžších fotografických disciplín, ne-li právě ta nejtěžší. Je to taky zcela jistě jeden z nejvýznamnějších dnů v našem životě. A takto já také přistupuju právě k té Vaší svatbě. Individuální a osobní kontakt před svatbou, jsem Vám plně k dispozici pro všechny Vaše otázky a snažím se být i vašim poradce a pokud možno přítelem.

Při focení svatby se snažím zachytit především jedinečné momenty, které díky mým fotkám zůstanou navždy s Vámi. Nepotrpím si na nastrojené fotky a právě naopak se do nich snažím dostat přirozenost a atmosféru která provází jeden z nejdůležitějších dnů Vašeho života.

Pokud si ovšem myslíte, že společné focení novomanželů nemůžete zvládnout, že vám bude daná chvíle nepříjemná, rád Vás vyvedu z omylu. Buďte si jistí, že to spolu zvládneme a ještě se u toho dobře pobavíme, jak by Vám potvrdili páry které semnou již focení absolvovali. Zároveň nemusíte mít strach, že Vás na dvě hodiny odvedu ze svatby na párové focení. Vše se budeme snažit vyřídit v co nejkratším možném čase, tak aby jste se mohli vrátit za rodinou a přáteli a pokračovat ve svatebním veselí.

Bez ohledu na vybraný balíček získáte spolehlivého fotografa, kamaráda, který ví jak se na svatbě chovat, vystupovat. Zároveň, ale dostatečně průbojného aby měl ty pravé momenty z Vašeho velkého dne.

Nejsem schopný zaručit počet fotek, ten se odvíjí od počasí, ochoty se fotit a dalších proměnných. Co vám, ale zaručit můžu, že s každou fotkou si dám práci. Každá fotka bude individuálně upravena, tak aby vypadala co možná nejlépe! Pokud ovšem chcete nějaké orientační číslo tak z běžné svatby odevzdávám 400 - 700 upravených fotografií.

Nejste si jistí jestli já jsem ten pravý fotograf pro Vás? Napište, zavolejte, pobav me se :) To nás dneska nic nestojí a rozhodně to bude všechno hnedka jasnější.

Pokud se chcete podrobněji podívat na mou tvorbu, doporučuji sledovat můj Instagram na kterém vytvářím největší aktivitu a můžete si tak udělat lepší obrázek o mé práci a mě samotném :)

Dále je také možnost dohodnout se na předsvatebním focení snoubenců. To v případě objednání svatby získáte s 50% slevou.

Hodnocení uživatelů

5.0

2 recenzí

Naprosto skvělý přístup, lidskost, skvělé fotky, děkujeme za to , že i díky tobě jsme si ten náš velký den užili se vším všudy , děkujeme za vstřícnost a trpělivost se kterou jsi absolvoval všechny naše střeštěné nápady🙏🏻. Opravdu to stálo za to …a co se týká Foťáka z Valtic , myslím, že jsme nemohli vybrat lépe 🫶🏻 a každému vřele doporučujeme

Gabriela Lacinová

5.0

Milé jednání,vstřícnost a rychlost zpracování.Děkuji

Vladimíra F.

5.0

Cenník

Položka Suma
Svatba - celodenní 15.500
Svatba - pozdější start (8h) 10.500
Svatba - malá (4h) 7.500
Předsvatební focení od 1.900

Místo působení

Nová 837, Valtice, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.