Kontaktovat
chevron Zpět

Foto Lenka Vaníčková

Fotograf

Hlavní město Praha

Autentické, přirozené a do teplých tónů laděné svatební fotografie.

Informace o dodavateli

Jsem fotografka z Jeseníků s momentálním sídlem v Praze a v Litomyšli. Ráda však pro zachycení obřadů a svateb vycestuji kamkoliv po světě!
Focení je pro mne mnohem více než jen zmáčknutí spouště. Pojďme vylézt třeba na Sněžník - jen pro ten pocit, že jsme to dokázali a že to tam máte s partnerem rádi. Podám ti pomocnou ruku, "zmrazím" moment a nejspíše budu s vámi i popadat dech - a to je ono! Fotka by měla vyvolat skutečné vzpomínky!

Hodnocení uživatelů

5.0

19 recenzí

Lenka je mimořádná fotografka a úžasný člověk. Nejen, že odvedla nádhernou práci, ale taky nám s ní bylo v náš den moc příjemně. ❤️ Až kolem naší svatby mi začalo docházet, že svatební focení je vážně multidisciplína, a Lenka všechny části ovládá na výbornou - umí pohotově reagovat na to, co se děje a zachytit neopakovatelné okamžiky (jako třeba při obřadu), a zároveň si sama zorganizovat kompozici tak, aby výsledek stál za to (jako u hromadného focení). Je vždycky tam, kde je potřeba, ale zároveň je velice nenápadná, nijak nenarušuje dění, díky čemuž jsou fotky skutečně autentické. Skvěle to umí s lidmi, je společenská a moc milá. Párové focení je kapitola sama o sobě. Vlastně jsme vůbec nevnímali, že jsme na focení - jen jsme se tak procházeli a mazlili, a Lenka u toho, jakoby nic, vytvořila opravdová umělecká díla! Všechny fotky jsou plné emocí, teplých barev a hřejí u srdce. Moc moc děkujeme a moc doporučujeme ❤️

Eliška k.

5.0

Focení s Lenčou je strašně jemný a lehký, přirozený. Fotili jsme spolu už po 2 a vždycky na jedničku. I člověk co se nerad fotí, tak to zvládne protože to opravdu umí. Doporučuji všem ❤️ rady se k ni zase vrátíme.

Lenka H.

5.0

S Lenkou jsme měli jen skvělou zkušenost. Předsvatební focení i celá svatba proběhla v klidu, v pohodě a i můj muž, který se do té doby odmítal fotit uznal, že to nebylo tak strašný, jak se obával, a dokonce si to užil :) :) Lenka profesionálně a mile zvládla svatebčany, skupinky i dokumentaci celého dne, všichni si ji chválili a i my jsme byli rádi, že nám ji osud na takhle významný den přihrál. Doporučujeme.

Veronika P.

5.0

Fotky od Lenky jsou jedním slovem Ach❤️ S manželem jsme zvolili svatební balíček exclusive, a proto Lenka s námi prožila svatební den od úplného začátku až do pozdních hodin a určitě bych tento typ focení doporučila všem. Od rána byla mou oporou a provázela nás celým dnem. Díky jejímu mimořádnému talentu máme vzpomínky na celý život zhmotněné v podobě fotografií. Lenka je velmi empatický člověk se srdcem na správném místě. Navždycky jí budeme vděční a svatebním focením naše spolupráce rozhodně nekončí.❤️

Šárka D.

5.0

Lenka nám fotila svatbu , vánoční , těhu a newborn focení a pokaždé maximální spokojenost . S dětmi je naprosto úžasná a pokud jste před foťákem nervózní s Lenkou na to zapomenete 🙂 krásné , přirozené fotky a balíček fotek je krásný bonus. Můžeme jen doporučit .

Nikola J.

5.0

Moc nás zaujaly Lenky fotografie a tak jsme ji oslovili, zda by mohla být součástí našeho svatebního dne. Po osobním setkání jsme věděli, že jsme si zvolili nejlépe, Lenka je úžasná osoba, milá, spolehlivá a přátelská, dala nám spoustu rad a tipů, které by nás nenapadli☺️ Během celého dne bylo focení příjemné, zábavné, nenucené a Lenka dokázala zachytit každou chvilku z našeho nádherného dne😍 Má krásné nápady, kde a jak fotit a všem se fotografie moc líbí. Snad každý náš host ji chválil. Ještě jednou moc děkujeme, že jsi byla součástí našeho krásného dne a za nezapomenutelné vzpomínky, které nám zůstanou ❤️ Snad se brzy uvidíme.

Kristýna Č.

5.0

Perfektní, profesionální a především přátelský přístup fotografky. Díky její výborně odvedené práci máme překrásné foto vzpomínky z našeho svatebního dne. Celkové zpracování fotografií v digitální podobě (i dárkového balení s vytištěnými fotografiemi) předčila naše očekávání. Můžu jen doporučit!

Adriana K.

5.0

Nemohli jsme si vybrat lépe! Když jsme měli poprvé možnost prohlédnout si fotky, bylo to jako bychom se na svatbě ocitli znovu! Nutno říci, že jsme celé prohlížení fotek oba probrečeli. Fotky jsou nádherné, úžasné, dokonalé a ani na vteřinu jsme nepochybovali, zda jsme si vybrali dobře! Lenka je velice profesionální, milá a vstřícná. Ještě jednou moc děkujeme :)

Nikola

5.0

Slečna fotografka fotila 50leté výročí svatby mých rodičů. Pěkné fotky, příjemné jednání a ochota. Děkujeme!

Lukáš

5.0

Jedním slovem nejlepší. Od komunikace, přes přístup, až po samotné fotky, vše na jedničku. Jsme moc spokojení a určitě se rádi vrátíme. Lenka je moc příjemná, sympatická osůbka, během focení jsme se cítili příjemně a vše probíhalo hladce a z velké většiny spontánně. Lenka umí zachytit sílu okamžiku, takže se při prohlížení fotek vrátíte zpět v čase. Tímto bych chtěla za vše poděkovat, víc jsem si ani přát nemohla. ❤️

Kateřina P.

5.0

Lenku jsme si vybrali na svatební i předsvatební focení a bylo to super! Určitě ji oslovím i při dalších příležitostech, fotky jsou krásné a Lenka je nápaditá, milá a ochotná. Zároveň když je třeba, umí si zorganizovat dav (např. při prskavkové fotce). Jo a dojede za vámi kamkoliv. :D Dodržuje termíny a reaguje na zprávy. Doporučuji!

Lada B.

5.0

Lenka s námi absolvovala předsvatební i svatební focení a obojí bylo skvělé. Jsme rádi, že jsme si Lenku vybrali na focení svatby, protože dokázala zachytit emoce, pozdvihnout detaily a hlavně byla všude, kde se něco dělo, ale zároveň nebyla vidět. Moc děkujeme a těšíme se na další focení!

Sabina Č.

5.0

S tou největší upřímností všem doporučujeme tuto mladou dámu 🙂. Měli jsme tu čest na naší svatbě, kde jsme byli společně celý den. Od příprav, přes obřad až do pozdních hodin. Máme mnoho krásných fotek a mnoho zachycených momentek, za které jsme strašně dvěční. K tomu všemu svělá domluva, ochota prakticky pro veškeré naše výmysly a k tomu na závěr luxusní dřevěný set s vyvolanýma fotkama a originálním flasdiskem se všemi fotkami 🙂. Moc děkujeme a VŠEM DOPORUČUJEME!!!

Eliška Š.

5.0

Lenka je vážně úžasná! Opravdu skvělá fotografka a člověk se srdcem na správném místě! Díky

Martina B.

5.0

Děkujeme Lence za nádherné svatební fotky, skvěle se starala celý den, aby nebyl žádný stres a hlavně jsme si to spolu užili. Můžeme jen doporučit, opravdu profesionálka.

Kateřina R.

5.0

Už od chvíle, kdy jsem Lenku oslovila s prosbou o svatební fotky, jsem věděla, že můžeme být v klidu a očekávat jen perfektní výsledek. Lenka je neskutečně příjemná, optimistická a hlavně spolehlivá. Před svatbou nám dala všechny potřebné informace a i tipy navíc, které by nás jako fotografické neznalce nenapadly 🙂. Během dne D jsem nechápala, kde bere tolik energie a nápadů. Má oko pro detail, nefotí žádné kýče a umělé pózy a navíc se s ní dá moc příjemně pokecat 🙂. Jako třešnička na dortu je předání fotek, které je samo o sobě zážitkem. Jsme na 100 % spokojení a chválíme, kde se dá! Děkujeme Leni

Petra L.

5.0

Nadherne fotky od Lenky jsem znala ze svatby kamaradky, proto jsme si ji vybrali na nasi svatbu. Lenka je velmi pratelska, ma profesionalni komunikaci. Foceni skupinek odsypalo, pri parovem foceni jsme se citili prirozene. A hlavne, ze svatby mame prekrasne fotky, az bychom si nejradeji nechali vyvolat do alba vsechny.

Klára B.

5.0

Děkujeme za úžasné svatební fotky. Pro náš svatební den jsme nemohli zvolit lépe. Máme mnoho krásných fotek a momentek. Ještě jednou děkujeme a všem moc doporučujeme.

Kristýna J.

5.0

Strašně milá, fajn a šikovná fotografka. Fotky jsou boží, plné emocí a úplně nás vrátili zpět do svatebního dne. Určitě všem doporučuji

Hana M.

5.0

Místo působení

Praha, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.