Kontaktovat
chevron Zpět

Roubenka - Folklore Garden

Sál, místnost , Svatební stan , Restaurace

Hlavní město Praha

Řekněte si své ano v romantické atmosféře malého zámku uprostřed folklórní vesnice v nádherné zahradě blízko historického centra Prahy. Váš pohádkový den si zaslouží pohádkové prostředí. Unikátní přírodní areál ve stylu selského dvora, jako by jej namaloval sám Josef Lada, je jenom 5 minut od Smíchova.

Informace o prostoru

Hlavní event space restaurace Folklore Garden s kapacitou 300 míst.

Naše tradiční Roubenka je ideální místo pro akce všeho druhu. Zajistíme pro vás nejenom organizaci eventu a account management, ale i dekorace a skvělý catering.

Jsme tým energických kreativců, které baví eventy. Za 15 let jsme se toho hodně naučili, a i když jsme vytvořili stovky eventů, každý další děláme se stejným elánem.

Naše motto? Žádná úloha není nesplnitelná.

Naše restaurace se nachází mimo residenční zónu, takže si zábavy a hudby můžete užívat až do rána. Naše heslo je dobré jídlo rovná se dobrá akce. Máme vlastní catering a tudíž není problém připravit pro vás občerstvení na míru. Rádi pro Vás připravíme rauty, garden BBQ, buffet lunch a dinner či coffee breaky.

Bude nám potěšením být součástí Vašeho dne D. Náš areál je zasazen do prostředí Prokopského údolí nedaleko tramvajové zastávky "Hlubočepy" - na krásném Hlubočepském zámečku. Disponujeme několika prostory, a proto můžeme zrealizovat menší i větší svatby. Organizujeme u nás svatby opravdu od A do Z - od poskytnutí pronájmu, vlastního cateringu po zábavu a dekorace. Vše je na domluvě a moc rádi zorganizujeme svatbu podle Vašich přání :) Velkou výhodou je možnost uspořádat svatbu na jednom místě a rádi pomůžeme dovést Vaší vysněnou svatbu k dokonalosti. Ať už budete chtít koordinovat svatbu od začátku do konce, nebo pomoci pouze s částí plánování (nebo budete potřebovat pouze rychlého rádce na telefonu) - budeme tu pro Vás :)

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Na Zlíchově, Praha 5, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.