Vaše vysněná svatební síň už na vás čeká

Datum
Místo

alebo

Počet nalezených prostor: 94

TOP

Zobrazit detail

Sál, místnost , Farma

Stačí si priať a my sa o všetko postaráme. Nechajte sa očariť jedinečným priestorom, kde sa ozýva radosť, zábava a láska.

Prietrž

TOP

Zobrazit detail

Sál, místnost , Restaurace

Na Chate Hrádok sa vaša vysnívaná rozprávková svadba premení na skutočnosť. Romantické prostredie v prekrásnej prírode pohoria Vtáčnik je dokonalým miestom pre svadobnú oslavu alebo sobáš pod holým nebom. Nechajte sa očariť netradičným miestom, prvotriednymi službami a oslávte svoj veľký deň ako sa patrí!

Kamenec pod Vtáčnikom

Zobrazit detail

Hotel , Zámeček , Zámek , Sál, místnost , Restaurace , Chateau

Zámeček Petrovice je tím pravým místem pro Vaši svatbu, kde se můžete těšit na nádherný den plný lásky a radosti.

Karviná

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost

To vhodné svatební místo pro Vás

Markvartovice

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Penzion

Vinné sklepy Skalák jsou tím nejlepším místem, pokud toužíte po svatbě, kde se bude vše odehrávat na jednou místě a vaší jedinou starostí je užít si nezapomenutelný den. Chcete prožít svatební den v romantickém a klidném prostředí obklopeni zelení? Pak je pro Vás areál Vinných sklepů Skalák jako stvořený. Rádi Vaši svatbu proměníme v krásný zážitek s výborným jídlem a vínem z naší produkce.

Skalka

Zobrazit detail

Zámeček , Sál, místnost

Hledáte pro svůj den unikátní, romantické a klidné místo, a přitom kousek od centra Brna? To jsou naše prostory Vily Engelsmann. Bez osobní prohlídky neuvěříte, že je možné, že na ulici Hlinky může být něco tak krásného. Možnost využití terasy a zarostlé zahrady dává svatbám a oslavám výjimečný nádech Středomoří. Historizující interiér vám dá zase pocit, že jste na zámku. Chcete-li, aby váš den byl jako z jiného světa, jste tu správně.

Brno-město

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Svatební stan , Restaurace

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je umístěn v malebném prostředí chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra hlavního města Prahy. Ubytování ve stylově zařízených pokojích,restauraci s letní terasou, klimatizovaný svatební Sál, relax centrum a rozsáhlé parkoviště. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2rozlehlý soukromý ostrov se svatebním altánkem a party stanem na břehu řeky Berounky.

Karlštejn

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Restaurace

Náš rodinný hotel je oázou klidu, odpočinku a pravým místem pro VÁŠ velký den. Nachází se uprostřed dechberoucí Brdské krajiny jen hodinu od Prahy. Celý areál lze pronajmout exkluzivně jen pro Váš svatební den. Vše na jednom místě. Kapacita až 100 míst. Obřad na zahradě v lese nebo u rybníka. Kompletní catering. Domácí kuchyně. Prostorná zahrada s venkovním altánem pro 100 osob.

Příbram

Zobrazit detail

Sál, místnost

Jsme STODOLA – jsme jiná STODOLA. Ta, do které nemusíte jet desítky kilometrů z Prahy, ta, kde se špatně shání cateringová společnost a kam si musíte přivézt suroviny i pití, kde si budete muset zkontrolovat i malé věcičky, aby vám nakonec nechyběly. Jsme STODOLA pro ty, kteří chtějí mít se svatbou co nejméně starostí, mít na jednom místě svatební obřad, místo pro hostinu i zábavu do ranního kuropění a pohodlné ubytování pro hosty.

Praha-západ

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Farma , Penzion , Statek

Místo, kde můžete mít svatební obřad venku, nebo v případě nepřízně počasí ve svatebně vyzdobené stodole plné světýlek, stropem s baldachýny a křišťálovým lustrem.

Lhota pod Libčany

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Penzion

5.0

Prostředí originálně zrekonstruovaného venkovského sídla je stvořené pro neopakovatelné romantické chvíle v klidu venkova, avšak se vším komfortem a pohodlím. Postaráme se o vše, co si svatební den žádá. Celý čas tak strávíte na jednom místě bez zbytečných rošád.

Opava

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost

Hotel Ariston & Ariston Patio disponuje ideální polohou, a to v těsné blízkosti obchodního a historického centra Prahy, pouze 3 zastávky tramvají od Václavského náměstí a Prašné brány, nedaleko Hlavního nádraží. V hotelu se nachází prostorný historický sál s kapacitou až 200 osob, který je ideální pro pořádání svateb či jiných společenských akcí.

Hlavní město Praha

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Statek

4.5

Krásné rodinné místo s velkou kapacitou ubytování. Vše na jednom místě, nikam nemusíte odjíždět, pouze si užívat svou rodinu a hosty. Připravíme vám dokonalý zážitek, který si vstup do manželství rozhodně zaslouží. V areálu preferujeme soukromí, po dobu svatby budete sami. Všechny věkové kategorie si na statku najdou své a cítí se zde jako doma. Pravidelně se nám stává, že se druhý den po svatbě nikomu nechce domů.

Luková

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Restaurace

Představujete si svoji svatbu klidnou, bez stresu, ale přesto plnou krásných emocí, dobrého jídla a spousty zážitků, které vás budou provázet celým životem? Zpečeťte svoji lásku v moderním prostředí, krásné přírodě, a současně v jednom z nejvyhlášenějších a nejvyhledávanějších hotelů. Váš svatební den se stane nezapomenutelným nejen pro vás, ale i pro vaše hosty.

Brno

Zobrazit detail

Hotel , Zámek , Sál, místnost , Restaurace , Chateau

Vážení a milí snoubenci, zpečeťte svoji lásku v zámeckém prostředí nebo v krásné přírodě. Váš svatební den se tak stane nezapomenutelným nejen pro Vás, ale i pro Vaše hosty. Rádi se o Vás postaráme a maximálně se vynasnažíme, aby Váš den byl dle Vašich představ a Vy jste se mohli už jen nechat hýčkat.

Jihlava