Kontaktovat
chevron Zpět

Svatební sál ,,Stodola,,

Sál, místnost

Praha-západ

Jsme STODOLA – jsme jiná STODOLA. Ta, do které nemusíte jet desítky kilometrů z Prahy, ta, kde se špatně shání cateringová společnost a kam si musíte přivézt suroviny i pití, kde si budete muset zkontrolovat i malé věcičky, aby vám nakonec nechyběly. Jsme STODOLA pro ty, kteří chtějí mít se svatbou co nejméně starostí, mít na jednom místě svatební obřad, místo pro hostinu i zábavu do ranního kuropění a pohodlné ubytování pro hosty.

Informace o prostoru

Moderně pojatý prostor původní kamenné venkovské stodoly z 18. století. Doručujeme pro větší svatby od 45 do 200 sedících hostů.
Vstup do prostor je z vlastní zahrady s jezírkem, venkovním grilem a udírnou. Uspořádání stolů lze dle daných dispozic prostoru. Možné servírované i rautové občerstvení, servis nealkoholických nápojů, vín formou samoobslužného koutku přímo v prostoru sálu. Točené nápoje, koktejly a další se podávají z přilehlého baru. Pro sweet bar je zde vyčleněn vlastní prostor. Zadní část sálu Stodola je vhodná pro hudební produkci vč. možnosti prvního tance, má vlastní ozvučení a speciální osvětlení. Z prostoru je možné volně přejít do míst zábavy – k WRC simulátoru, únikovým hrám, clubu Alcatraz nebo do nově zbudované bowlingové herny. Za nepřízně počasí lze v prostoru uspořádat i svatební obřad.

ZAHRADA S JEZÍRKEM A UDÍRNOU
Prostorná terasa navazující na stodolu s možností posezení hostů a příjemné neformální posezení u grilu v zahradě s jezírkem a ve stínu vzrostlých stromů. V této části zahrady je možnost uspořádat i svatební obřad. Pronájem zahrady není zahrnut v rámci balíčku All inclusive.

DĚTSKÝ KOUTEK
Přímo u sálu je prostor určený pro vaše nejmenší. Atraktivní místo s horolezeckou stěnou, interaktivními prvky, prolézací stěnou na níž navazují závěsné sítě a skluzavka.

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Spojovací 918, Horoměřice, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.