Kontaktovat
chevron Zpět

Stodola - Folklore Garden

Sál, místnost , Svatební stan , Stodola , Restaurace

Hlavní město Praha

Řekněte si své ano v romantické atmosféře malého zámku uprostřed folklórní vesnice v nádherné zahradě blízko historického centra Prahy. Váš pohádkový den si zaslouží pohádkové prostředí. Unikátní přírodní areál ve stylu selského dvora, jako by jej namaloval sám Josef Lada, je jenom 5 minut od Smíchova.

Informace o prostoru

Staročeská Stodola je prostor s kapacitou až 400 osob. Stodola se nachází v unikátním přírodním areálu ve stylu selského dvora.

Prostředí okolo Hlubočepského zámečku je ideálním místem pro akce všeho druhu, rádi pro Vás vymyslíme aktivity, které zpestří každou akci. Hledání pokladu na naší zahradní stezce, lukostřelba, mobilní kasina a mnoho dalšího.
Catering bude přizpůsoben Vašim požadavkům, počtu osob i finančním možnostem. Rádi pro Vás připravíme servírovaný oběd, raut či venkovní grilování.

Dbáme na čerstvé suroviny, vynikající chuť a dokonalou prezentaci všech jídel.
Můžeme Vám také doporučit hudební doprovod, ať už cimbálovou kapelu, párty kapelu, jazz nebo jen DJ.

Dechberoucí prostory pro Váš event a kreativní organizační tým, to je Folklore Garden.

Naše restaurace se nachází mimo residenční zónu, takže si zábavy a hudby můžete užívat až do rána. Naše heslo je dobré jídlo rovná se dobrá akce. Máme vlastní catering a tudíž není problém připravit pro vás občerstvení na míru. Rádi pro Vás připravíme rauty, garden BBQ, buffet lunch a dinner či coffee breaky.

Bude nám potěšením být součástí Vašeho dne D. Náš areál je zasazen do prostředí Prokopského údolí nedaleko tramvajové zastávky "Hlubočepy" - na krásném Hlubočepském zámečku. Disponujeme několika prostory, a proto můžeme zrealizovat menší i větší svatby. Organizujeme u nás svatby opravdu od A do Z - od poskytnutí pronájmu, vlastního cateringu po zábavu a dekorace. Vše je na domluvě a moc rádi zorganizujeme svatbu podle Vašich přání :) Velkou výhodou je možnost uspořádat svatbu na jednom místě a rádi pomůžeme dovést Vaší vysněnou svatbu k dokonalosti. Ať už budete chtít koordinovat svatbu od začátku do konce, nebo pomoci pouze s částí plánování (nebo budete potřebovat pouze rychlého rádce na telefonu) - budeme tu pro Vás :)

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Na Zlíchově 18, Praha 5-Hlubočepy, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.