Kontaktovat
chevron Zpět

Romantický hotel Mlýn Karlštejn

Hotel , Sál, místnost , Svatební stan , Restaurace

Karlštejn

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je umístěn v malebném prostředí chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra hlavního města Prahy. Ubytování ve stylově zařízených pokojích,restauraci s letní terasou, klimatizovaný svatební Sál, relax centrum a rozsáhlé parkoviště. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2rozlehlý soukromý ostrov se svatebním altánkem a party stanem na břehu řeky Berounky.

Informace o prostoru

Hotel nabízí možnost uspořádání svatebního obřadu na romantickém ostrově, svatební party pod širým nebem či ve stylově zařízené restauraci,profesionální a příjemnou obsluhu, dlouholeté zkušenosti s organizací svateb, kompletní služby a mnohem více je Vám k dispozici právě na tomto kouzelném místě.
Svatební noc můžete strávit v nádherném svatebním apartmánu zařízeném moderním designovým nábytkem, křišťálovými světly, dubovou podlahou a a prosklenou koupelnou.
Slavnostní oběd i večeři si může každý svatební pár vybrat buď jako klasické svatební menu, nebo jako svatební raut. Další variantou je svatební oběd či večeře ve formě grilování v přírodě. Na přání si lze v hotelu zajistit také cukrářské výroby, svatebního fotografa či DJ, květinovou výzdobu a jiné.
V roce 2020 hotel získal ocenění jako druhé nejlepší svatební místo a v roce 2014, 2015 a 2016 získal ocenění svatební místo roku.

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Romantický hotel Mlýn Karlštejn, Karlštejn, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.