Kontaktovat
chevron Zpět

Svatby od srdce

Sál, místnost , Stodola , Farma , Penzion , Statek

Lhota pod Libčany

Místo, kde můžete mít svatební obřad venku, nebo v případě nepřízně počasí ve svatebně vyzdobené stodole plné světýlek, stropem s baldachýny a křišťálovým lustrem.

Pro další informace a možnost prohlídky mě kontaktujte.

Informace o prostoru

Stodola je mým splněným snem a pro vás největším lákadlem. Často se v ní odehraje svatební hostina a zábava s hudbou tam může probíhat do 21 hod. Poté se hudba přesouvá do vnitřního sálu, který je klimatizován i vytápěn. Prostor dvora vybízí k relaxaci i různým hrám jak pro děti tak i pro dospělé.
Ubytovat u nás můžete 20-30 hostů (přistýlky). V případě zájmu je možné postavit na loučce stany.
Dekorace ke svatebnímu obřadu i na stoly a do celého prostoru si můžete zapůjčit z našeho skládku a den předem vše připravit. Následující den po svatbě máte prostor k dispozici do 14 hod. Úklid je v naší režii a je zahrnut v ceně.

Více informací o tom, jak to u nás chodí a podmínky najdete na našem webu. Před rezervací je nutná osobní prohlídka, kdy porovnáme vaše potřeby a naše možnosti a můžeme probrat i doporučení a další detaily.

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

Lhota pod Libčany 16, Lhota pod Libčany, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.