Kontaktovat
chevron Zpět

Adam Landsmann - Svatební kameraman

Kameraman

Brno-město

Hledáte profesionála, který Vám z Vašeho překrásného dne udělá video, díky kterému bude Vaše vzpomínka na tento den navždy čerstvá a plná emocí?

Informace o dodavateli

Zdravím, nebo raději ahoj?

Jmenuji se Adam Landsmann, pocházím z Pardubic, ale v tuto chvíli žiji v Brně. Studoval jsem... Né, to určitě nemáte čas ani chuť číst. Pojďme to tedy rychle zhrnout, ať Vás zbytečně nezdržuji, plánování svatby je už tak dost náročné.

Video tvorbě se věnuji z roku 2016, co bylo na začátku jen hobby je dnes již vysněná práce. Za tu dobu jsem zdokumentoval více než 50 svateb. Jak sám, či s týmem.

Nabízím hned několik balíčků, tak si je pojďme rychle projet.

- Krátký klip z obřadu
Poslední dobou velice oblíbená verze. Celé video začíná chystáním nevěsty a ženicha, přechází se do prostoru kde dále probíhá celý obřad, ten je zaznamenán z několika kamer i se zvukem slibů a proslovu oddávajícího. Po skončení obřadu se odebereme na nějaké hezké místo v okolí, kde natočíme krásné zpomalenené záběry, které zakončí celé video.

Doba na místě 3-4hodiny.
Přibližná délka videa se odvíjí od délky obřadu +- 5min.

-Krátký klip z celého dne
Klasický klip na Vámi vybranou hudbu (z obřadu, prvního tance,...), který zachytí celý Vás den od jeho počátku při chystání až po jeho zakončení ohňostrojem, či prskavkami. Do videa pokud možno vkládám i proslovy či sliby, které jen podtrhnou nával krásným emocí.

Doba na místě 8-12hodin.
Přibližná délka videa je 5-10min, podle obsáhlosti programu svatby.

-Dlouhý klip z několika kamer
Dlouhý klip zachycuje celý den, tak jak byl se vším všudy. Obřad, proslovy, hry, to vše je zachyceno z několika různých úhlů i se zvukem. Vše bude natočeno a nic Vám neuteče. Budete si moct Váš den připomenout jedním plnohodnotným celovečerním filmem.

Doba na místě 8-12hodin.
Přibližná délka videa je 30-75min, podle obsáhlosti programu svatby.


Rád samozřejmě vybočím se zajetých kolejí a vymyslím s Vámi nabídku přímo pro Vás, která bude vyhovovat Vašim potřebám a harmonogramu svatby.

Pokud je to časově možné, velice rád se s Vámi setkám (jak onlinem či offline) , abychom mohli probrat detaily a více se poznali. Jsem schopen natočit i předsvatební klip, který odstartuje celé výsledné video a odpadne tím i případný ostych z toho být před kamerou.

Přeji Vám pevné nervy s plánováním svatby a ať vše proběhne dle Vašich představ.

Hodnocení uživatelů

Cenník

Položka Suma
Krátký klip z obřadu 15 000,- CZK | 600 EUR
Krátký klip z celého dne 17 500 CZK | 750 EUR
Dlouhý klip 29 000 CZK | 1200 EUR

Místo působení

Brno, Česko

Regiony, ve kterých dodavatel poskytuje své služby

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Trenčiansky kraj

Nitriansky kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Vysočina kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.